סוגרים עונה: 10 הסיפורים שהכי אהבתם בפטריה ב-2013

מחר בערב, אם ירצה השם, והוא ככל הנראה ירצה, תגיח לחיינו שנת 2014. מדובר אם כך בזמן נהדר להתרגל לכתוב בתאריך על הצ’קים של שכר הדירה המופקע שלנו את השנה הנכונה, אבל גם לסכם את השנה החולפת מהזוית הפטרייתית שלנו.

השנה החולפת הייתה עבורנו, צוות הפטריה, שנה של עבודה קשה ובלתי נגמרת מצד אחד, אך שנה של תענוג אחד גדול ומתמשך מהצד השני. אנחנו מעיפים מבט חטוף בנתוני האתר מסיכום השנה הקודמת ושמחים כל כך לראות שבתוך שנה הפכנו את האתר שאנחנו כל כך אוהבים לאתר פופולרי שגם אתם אוהבים ונהנים ממנו לפחות כמונו, ואנחנו אסירי תודה על כך. לפני שאתם טוענים שאנחנו שקרנים עלובים ואתם בכלל לא סובלים את הפטריה והייתם מתים ששואה גרעינית תכה בה ותסגור עליה את השאלטר, נגבה את העניין בכמה נתונים סטטיסטיים מעניינים.

20 הסיפורים שהכי אהבתם בפטריה ב-2012

במהלך 2013 ביקרו באתר כשנים וחציי מליון גולשים, שצפו יחד במעל 4 וחצי מליון עמודים באתר, כשהחודש העמוס ביותר היה חודש נובמבר האחרון בו גלשו לאתר מעל חצי מליון גולשים שצפו בכמליון וחצי עמודים. בסה”כ,מתחילת השנה ועד לרגע כתיבת שורות אלה, פינקנו אתכם ב- 1223 סיפורים מרחבי הרשת. אנחנו יודעים, אתם ודאי מתים לדעת מה עולל עמוד הפייסבוק של הפטריה. בסוף שנת 2012 ספרנו 4638 אוהדים. שנה מאוחר יותר, עמוד הפייסבוק שלנו גדל פי 10 וכיום חברים בו קרוב ל-44 אלף אוהדים שמלייקקים, משתפים, ומביעים את דעתם על הסיפורים השונים.

10 הסיפורים המובילים בפטריה ב-2011

אוקי. אתם צודקים. מספרים זה פאסה וזה לא ממש מעניין, ואתם רוצים שנדבר אתכם ת’כלס. הרבה פרסומים וסיפורים כיכבו אצלנו באתר ואצלכם על הפיד השנה, אבל היו עשרה שבלטו מעל השאר ולהטו ברשת עם עשרות ומאות אלפי צפיות לכל אחד מהם. אין לנו פרסים לחלק (בזבזנו את כל הכסף על רכישת פטריות כמהין) אבל עצמו את העיניים לרגע, דמיינו שאתם בטקס האוסקר, רק בגרסה המעניינת שלו, וכעת פתחו אותן והעיפו מבט על הסיפורים הכי מעניינים שעשו את שנת 2013 באתר הפטריה.

כמובן, אנחנו בפטריה זמינים עבורכם תמיד בעמוד הפייסבוק ובפרופילים האישיים שלנו (קליק על התמונות), ושמחים לקבל מכם הערות, דעות, תכנים מעניינים, הצעות לשיתופי פעולה וכמובן, אוכל בחינם. שוב תודה על התמיכה ושיתוף הפעולה שלכם.

10: חברת התעופה הפתיעה את הנוסעים עם מתנות במקום מזוודות

9: קמפיין מטורף: בחורה צעירה משתוללת עם כוחות העל שלה על לקוחות בבית קפה ניו יורקי

8: האחיות הללו הצטלמו יחד בכל שנה במשך 36 שנים

7: 30 התמונות המתוזמנות הכי מצחיקות של 2013

6: שלט פרסום בבני ברק הושחת וחשף מאחוריו מסר מפתיע

5: טייסטי טייסטי: בירה מכבי החדשה בפרסומת מטורפת

4: כתב הערוץ הראשון וגלית גוטמן חושפים בטעות את שמו של אייל גולן

3: הסרטון המטורף הזה גורם לתחושת הזיה טבעית בתום הצפיה

2: 35 האיורים הסאטיריים הכי חריפים בועטים שתראו

ובמקום הראשון!

הקמפיין הפרסומי האדיר הזה, היה הסיפור הנצפה היותר השנה באתר הפטריה עם קרוב ל-300 אלף צפיות. עמותתעמותת ANAR הספרדית, מפעילה קו מצוקה מיוחד, המיועד לילדים ובני נוער בסיכון הסובלים מהתעללות או אלימות בתוך המשפחה, באמצעותו יכולים הילדים לקבל סיוע דיסקרטי וחסוי.

שיתוף עם משרד הפרסום הספרדי Grey, יצרה העמותה קמפיין שילוט מיוחד במינו. על שלטי פרסום ותחנות אוטובוס ברחובות נתלתה מודעה של העמותה, המציגה תמונה של ילד עם פנים מעט עצובות, כשלצידן הכיתוב: “לעיתים התעללות בילדים, נראית רק לעיני הילדים בהם מתעללים”. המסר הזה כוון כמובן למבוגרים שנחשפו למודעה ונקראו לפקוח את עיניהם בסביבה הקרובה שלהם ולשים לב האם הם מכירים או מזהים ילדים הנמצאים בסיכון. אולם, כפי שכבר ציינו, לא מדובר במודעה רגילה אלא באחת מיוחדת המסתירה מאחוריה גם מסר נסתר המעניק משמעות נוספת לכיתוב הזה.

רוצים לדעת מה הסוד מאחורי המודעה? הקליקו על הקישור לסיפור המנצח של 2013. שלט הפרסום הזה מחביא מאחוריו סוד מצמרר שרק ילדים יכולים לראות 001

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק