הקאמרי הצגות | 10 הצגות מומלצות בתיאטרון הקאמרי שאסור לפספס השנה

אם אתם מחפשים הצגות מומלצות בתיאטרון הקאמרי אתם במקום הנכון. ריכזנו בכתבה את רשימת הצגות הקאמרי שאסור לפספס השנה. לגזור ולשמור.

אז החלטתם לצאת להצגה אבל רגע לאחר מכן, כשנכנסתם למחשב, גיליתם שיש המון הצגות מעניינות ואתם לא בטוחים לאיזו הצגה כדאי ללכת, מה מומלץ ואיזו הצגה אולי עדיף שתוותרו מראש. תשמחו לגלות שעשינו לכם את החיים קצת יותר קלים וריכזנו לכם בכתבה 10 הצגות מומלצות בתיאטרון הקאמרי שכדאי לכם לבדוק.

בכל כתבה נתנו לכם תקציר שייתן לכם קצת רקע על ההצגה, העלילה והשחקנים בנוסף לטריילר שייתן לכם עוד קצת אינפורמציה, שימו לב שבכל הצגה הוספנו לינק לעמוד רכישת הכרטיסים בו תוכלו לקבל אינפורמציה נוספת על ההצגה ורכישת כרטיסים בהנחה.

אם יש קופצות לכם לראש עוד הצגות הקאמרי שלא נכנסו לרשימה שלנו מוזמנים להוסיף לנו אותן בשרשור התגובות בסוף הכתבה. אנחנו תמיד שמחים לגלות הצגות חדשות בקאמרי שעדיין לא יצא לנו לראות.

עוד בפטריה

10 הצגות מומלצות בתיאטרון בית ליסין
10 הצגות ילדים מומלצות שהילדים שלכם יעופו עליהן
10 הצגות מומלצות בתיאטרון הבימה שאתם צריכים להספיק לראות בשנת 2024
הצגות הקאמרי
הצגות הקאמרי

הקאמרי הצגות 2024 – בואו נתחיל!

כוח עליון (הקאמרי)

הכל יכול להשתנות ברגע אחד. המשפחה המושלמת – אבא, אמא, בת ובן־יוצאת לחופשה מושלמת באתר סקי מושלם. בסוף היום הראשון, הם יושבים בחוץ, במסעדה פסטורלית עם נוף, כשלפתע נראה כי מפולת שלג מתקרבת אליהם בצעדי ענק.

אמא אוחזת בילדים… ואבא? אבא צורח ובורח. אחרי דקה מסתבר שזו היתה אזעקת שווא, ולא מפולת שלג אמיתית. אבל הרגע הזה כשאבא צרח־וברח־מאיים לחולל מפולת שלג מסוכנת לא פחות בתא המשפחתי.

מדובר בעיבוד של טים פרייס לסרט המצליח של הבמאי השוודי רובן אוסטלונד (“הריבוע”, “משולש העצבות”).

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

כוח עליון | קרדיט לתמונה: אוהד רומנו, עיצוב שיין הורוביץ
קרדיט לתמונה: אוהד רומנו, עיצוב שיין הורוביץ

נעמי ונורמה (תיאטרון הקאמרי)

קומדיה מרגשת של עירית קפלן ויואב בר-לב (שיצרו גם את ‘גאון בכלוב’). נעמי דקל, גרושה טרייה מאילת, נאלצת לעבור למטולה ולטפל בנורמה שליין: קשישה בודדה ומרירה, עורכת דין בעברה, ומגרשת מטפלות סדרתית בהווה.

כשאיתן, הגרוש של נעמי, מגלה שהשאירה את בנותיהם עם חברה, הוא פונה לרווחה ומאיים לשלול ממנה את המשמורת עליהן.

נעמי נאלצת לחזור בבהילות לאילת וגוררת איתה את נורמה בעל כורחה. המסע, שמתחיל במאבקי כוח בין שתי הגיבורות, מתפתח למערכת יחסים מפתיעה, מצחיקה ועוצמתית שתשנה את חייהן מהקצה אל הקצה.

שחקנים: רבקה מיכאלי, עירית קפלן, נדב אסולין, שהם שיינר, אסנת בן יהודה, שני שאולי

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

נעמי ונורמה | קרדיט תמונה: אוהד רומנו
נעמי ונורמה | קרדיט תמונה: אוהד רומנו

נרות יום הולדת (תיאטרון הקאמרי)

דרמה קומית שיצר המחזאי נח היידל בכיכובם של אולה שור-סלקטר, ערן מור, כינרת לימוני, נעמה שטרית, אלון סנדלר, ישי גולן ועוד.

המחזה מתאר את מסע חייה המרגש של ארנסטין מיום הולדתה ה-7 עד ה-107. מסע שבמהלכו נפגוש אותה כילדה, נערה מאוהבת, רעיה, אמא, דודה, חמות, אלמנה, נשואה בשנית, סבתא, סבתא-רבתא.

דמותה של ארנסטין מנסה למצוא את המקום שלה בעולם, לגדול, להיות שונה מאמה וסבתה ולממש את הפוטנציאל שלה, אבל המציאות, כמו ברוב המקרים, מכתיבה אחרת. דבר אחד בטוח: בכל שנה ושנה היא תאפה את אותה העוגה, לפי אותו המתכון, בכל אחד מימי ההולדת שלה. עשרות עוגות, עשרות שנים, עשרות חלומות וחרטות.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

נרות יום הולדת | קרדיט תמונה: סטודיו שי חיון
נרות יום הולדת | קרדיט תמונה: סטודיו שי חיון

החבדניקים

מחזמר מצחיק ושנון של תיאטרון הקאמרי של הבמאים דברת אסולין ועידו בסטיקר. עלילת ההצגה מציגה לנו את סיפורם של יהודה וחיים, צמד אחים תאומים בני 23 מכפר חב”ד, הראשון – גאון בתורה והשני – לא גאון ובטח שלא בתורה, חייבים למצוא שידוך.

השניים יוצאים ל”מבצע שידוך” ומגיעים לשדכנית רבת מוניטין בשכונה מפוקפקת בשוליים של תל אביב ומסתבכים עם מנשה, ראש משפחת פשע ובעל מועדון חשפנות, שמטיל את אימתו על תושבי השכונה.

מה שהחל כמסע למציאת בת זוג, הופך למערבולת של פיתויים אסורים ולתסבוכת שאפילו אלוהים ספק אם יכול להתירה.

שחקנים: טלי אורן/ שני שאולי, עופרי ביטרמן, רפאל עבאס, יניב סויסה / שלומי קוריאט, אוראל צברי, דניאל סטיופין ועוד.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


מלצרית

ג'נה היא מלצרית צעירה המתמחה בהכנת פאי בעיירה קטנה ונידחת. כל יום, אותן שעות, אותם לקוחות, אותם חיים אפורים בין סירים ומחבתות, בלי חלומות; עם בעל שהיא מזמן הפסיקה לאהוב, שמכניס אותה להריון לא רצוי.

כשרופא צעיר מגיע לעיירה, נוסף טעם חדש לחיים של ג'נה ושל שתי חברותיה לצרות ולמלצרות.

נשים הן גיבורות ההצגה הזאת, לא רק על הבמה: באופן יוצא דופן בתולדות המחזמר, הצוות היצירתי הוא כולו נשים – המחזה, המוזיקה והתמלילים, והכל על פי סרט שנכתב בידי תסריטאית.

שחקנים: משי קלינשטיין, טלי אורן, נוי הלפרין, עופרי ביטרמן, אלי גורנשטיין, גלעד שמואלי

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

מה קרה לעולם?

קומדיה נהדרת של תיאטרון הקאמרי בבימויה של תמר קינן. רזיה (אודיה קורן), מושבניקית בת 70, שכל חלומה הוא עוד נכד או שניים, יוצאת להצלת חיי הנישואים של בנה (ישי גולן), אחרי שזה עזב את הבית בעקבות ריב קשה עם אשתו.

היא גוררת איתה את בעלה, יצחקל’ה, למסע מוטרף של שני מושבניקים תמימים בעיר הגדולה. היא לא בריאה במיוחד ולא צעירה במיוחד, אך הדאגה האימהית מעניקה לה כוחות שלא ידעה שקיימים בה.

משתתפים בהצגה: אודיה קורן, מוטי כץ, ישי גולן, אנדריאה שוורץ, כינרת לימוני.

קליק לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

להעיר אריות

ערב אחד, בסוף משמרת ארוכה, ד"ר איתן גורן דורס בשוגג פליט אריתראי, ובהחלטה של רגע נמלט מהמקום. הוא נסחט על ידי סירקיט, אלמנת הנדרס, שדורשת שיעניק טיפול רפואי לפליטים בתמורה לשתיקתה. איתן מנסה לתמרן בין חובותיו כרופא בכיר ואיש משפחה, לבין החיים הסודיים שסירקיט כופה עליו, אלא שהאמת הולכת וסוגרת עליו.

להעיר אריות" היא דרמה פסיכולוגית מרתקת ומורכבת על החצר האחורית של ישראל, ועל התנגשות חזיתית בין האנשים שיש להם הכל, ובין האנשים שנמאס להם להיות שקופים. עיבוד לספרה המצליח וזוכה הפרסים של איילת גונדר-גושן, שתורגם ל-17 שפות.

שחקנים: עוז זהבי, רות אסרסאי, מיכל עוזיאל, מוראד חסן, מתן און ימי, טובית סמאי, אדם קנדה.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

להעיר אריות
קרדיט לתמונה: אוהד רומנו צילום, שיין הורוביץ עיצוב ופוסטר

איש הגשם

קומדיה נוגעת ללב, ע”פ הסרט זוכה האוסקר משנת 1988 בכיכובם של טום קרוז ודסטין הופמן.

אביו של צ’ארלי מת והדבר היחיד שהוא מוריש לו זה…  מכונית משומשת. בחיפושיו אחרי כספי הירושה האבודים, צ’ארלי מגלה להפתעתו שיש לו אח גדול בשם ריימונד, שנמצא על הספקטרום האוטיסטי, ושכל כספו של האב עבר למוסד שבו שוהה האח.

צ’ארלי, שזקוק באופן נואש לכסף כדי להציל את העסק שלו מפשיטת רגל, מחליט לחטוף את ריימונד וכך לזכות בכספי הירושה. שני האחים יוצאים למסע רב תהפוכות, שבמהלכו הם לומדים להכיר זה את זה.

משתתפים: דביר בנדק, דן שפירא, ירדן ניקפהמה, הלנה ירלובה, אבי טרמין, נעם ברט.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

מלאכים באמריקה

פנטזיה טרגית-קומית מסעירה, שמתרחשת בתקופת שיא מגיפת האיידס בניו-יורק של סוף שנות ה-80. עלילת ההצגה מציגה שמונה דמויות אשר מחפשות גאולה בין חיים למוות, בין אהבה לסקס, בין גן-עדן לגהינום.

יצירת המופת שכתב טוני קושנר עלתה הבמות הגדולות ביותר ברחבי העולם, שימשה בסיס לסדרת טלוויזיה וזכתה בשלל פרסים (בהם, פרס טוני ופרס פוליצר). כעת על במת הקאמרי בהשתתפות תזמורת המהפכה, בניצוחו של רועי אופנהיים.

שחקנים: נדב נייטס, אביגיל הררי, יואב לוי, אלעד אטרקצ’י, שהם שיינר, עירית קפלן, מיה לנדסמן, דודו ניב, מתן און ימי.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

המלך עומד למות

בסוף ההצגה המלך ימות. ימי גדולתו של המלך בראנז'ה כבר מאחוריו. הממלכה קורסת, נתיניו ברחו לכל עבר, הצבא אינו מציית לו והוא איבד את כל כספו ורכושו בהילולה פזרנית.

אשתו והרופא שלו מנסים לשכנע אותו לקבל את המוות הקרב, אך המלך נאחז בחיים ובכיסא בכל כוחו ומסרב לצאת למסע האחרון, הבלתי נמנע.

עיבוד חדש לאחד המחזות המבריקים של המאה ה-20, בבימויו של עירד בבימויו של עירד רובינשטיין שידוע בפרשנותו הייחודית למחזות קלאסיים.

שחקנים: רמי ברוך, קרן מור, נטע גרטי, יואב לוי, איה גרניט שבא

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

ירמה

יש לה הכל: היא עורכת ראשית במגזין תרבות, היא בלוגרית נחשבת והיא נשואה לגבר חלומות.
רק דבר אחד חסר לה: ילד. תינוק רך שתוכל לערסל בזרועותיה. והיא תעשה הכל כדי להיות אימא, עד הסוף המר.

עיבוד עכשווי, סוער ויצרי, ליצירת המופת של לורקה. לאחר ההצלחה בלונדון, מגיע המחזה לראשונה לבמת הקאמרי.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

ירמה הצגה
קרדיט לתמונה: צילום: אוהד רומנו, עיצוב פוסטר: שיין הורוביץ

אני סבתא שלך

אוֹדליה, פנסיונרית נוקשה וצינית, מסרבת לחתום על פרויקט "פינוי ובינוי" בבניין שלה, המאיים להרוס את חדרו של בנה המנוח. כאשר היא מוצאת בחדר בנה טופס מבנק הזרע, היא מבינה שאיפה שהוא בעולם נמצא הנכד שלה.

אוֹדליה ושתי חברות הנפש שלה, דבורה וחיה, רוקמות עסקה עם יוני, אחראי הפרויקט: הוא יעזור להן למצוא את הנכד ובתמורה אוֹדליה תחתום.

וכך, שלוש בנות הזהב והבחור הצעיר יוצאים למסע מופרע, מרגש ומצחיק, שמצליח לדלג בקלילות מעל פערי הדורות ובסופו – אולי, רק אולי – אוֹדליה תאמר לראשונה בחייה – "אני סבתא שלך".

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

הבן של מושיקו הגדול

הצגה חדשה של תיאטרון הקאמרי והיכל התרבות ראשון לציון בבימויו של עירד רובינשטיין ובכיכובו של עמוס תמם. כשהשף נועם אמיר, מטאור בשמי הקולינריה המקומית, נקלע לחובות רגע לפני פתיחת הביסטרו החדש שלו בפריז, הרוח של אביו המנוח, מושיקו – הבעלים של “חומוסיית מושיקו הגדול” האגדית, מופיעה בפניו ומציעה לנועם הצעה שלה הוא לא יוכל לסרב. כך מוצא את עצמו נועם, חוזר אל בית ילדותו, אל המשפחה שהשאיר מאחור ואל  החומוסייה שהוא כל כך שונא.

שחקנים: עמוס תמם, מתי סרי, ריטה שוקרון, מורן ארביב גנס, טל וייס, אנסטסיה פיין, שמחה ברבירו.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

מותו של סוכן

מחזה מאת ארתור מילר. וילי לומן, סוכן מכירות ותיק בגיל העמידה, מפוטר מעבודתו, ושני בניו, שהאמין שנכון להם עתיד גדול והיו תמיד מקור גאוותו, מתגלים ככישלון. אשתו האוהבת מנסה לחלץ אותו מהייאוש, אך הוא רק הולך ומאבד אחיזה במציאות.

מדובר בגרסה חדשה למחזה המפורסם של ארתור מילר והפך זה מכבר לקלאסיקה מודרנית. למעלה משבעים שנה חלפו מאז נכתב המחזה, אך הוא נותר רלוונטי ומטלטל כשהיה.

בין שחקני המחזה אולי תזהו את רמי ברוך, לאורה ריבלין/ הלנה ירלובה, נדב נייטס, דור הררי, ערן מור, אנסטסיה פיין, עלא דקא, יצחק חזקיה, שמואל וילוז’ני ועוד.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

אהבה ומגיפה

הצגה שמתארת את המציאות בתקופה המטורפת של התפרצות נגיף הקורונה. "אהבה ומגיפה" של הקאמרי מתארת בצורה מרתקת חוויות של האירועים שעברו עלינו מאז הקורונה נכנסה לחיינו. לא מדובר בהצגה במבנה קלאסי של התחלה אמצע וסוף, אלא אוסף סיפורי אהבה קצרים, מצחיקים ומרגשים שנכתבו ע"י יוצרים שונים.

ההצגה מרכזת ארבעה סיפורים שמתרחשים בתוך מלונית קורונה. ארבעה סיפורי אהבה בצל פנדמיה. ארבעה מחזות מרגשים ופרועים שנכתבו בתקופה מטורללת על תקופה מטורללת. מדובר באחת ההצגות המעניינות של השנה. בהצגה מככבים קרן מור / כינרת לימונינטע גרטינדב אסוליןנדב נייטס ועוד.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

פיטר פן

הצגה משותפת של תיאטרון הקאמרי עם תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער, מציגים עיבוד חדש לפיטר פן, מלא באבק פיות שיכבוש את הלבבות של הילדים שלכם ויעוף איתם יחד אל ארץ לעולם לא. שם הם יפגשו את הדמויות המוכרות של פיטר, וונדי, טינקרבל, קפטן הוק, הילדים האבודים ועוד רבים וטובים.

בהצגה מככבים אלון סנדלר, מיה לנדסמן / יעלי רוזנבליט, עופרי ביטרמן, אלעד אטרקצ'י, נדב נייטס / גלעד מרחבי ועוד. מוזמנים לצפות בטריילר של ההצגה בסרטון המצורף.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

שלום לך ארץ

ארבעה סיפורים קצרים ומשעשעים על ישראלים וישראליות שעזבו את הארץ מסיבות שונות מנסים למצוא את מזלם בחו"ל. זוג שעבר לברלין לפתוח חומוסיה, בחורה צעירה שחלמה לגור בפריז, הייטקיסטים בדובאי בדרך לעשות אקזיט וארבע חברות ילדות שנסעו לארה"ב לעבוד בעגלות.

ההצגה נותנת מבט הומוריסטי על דור ה-Y, שיוצא לחפש את עצמו בעולם הגדול, ומגלה בדרך שישראל היא לא רק מדינה, היא מנטליות. בהצגה מככבים תם גל, חן גרטי, דור הררי, תום חודורוב, אוריה יבלונובסקי, אור לומברוזו ועוד.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

וניה

עיבוד אקטואלי של איתי טיראן למחזה המפורסם של צ'כוב "הדוד וניה". מגיפה עולמית מאלצת קבוצת אנשים להתגודד יחד במלון כושל בפריפריה הכפרית, עד יעבור זעם. המציאות שנכפתה עליהם יוצרת דינמיקה טעונה ומורכבת שהופכת את המלון לסיר לחץ של יצרים ותשוקות. בהצגה מככבים דרור קרן, יובל סגל, אנסטסיה פיין, כינרת לימוני, רמי ברוך / אלי גורנשטיין, מרים זוהר/ הלנה ירלובה ועוד.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

לילה לבן

דרמת מתח שמציגה על במת הקאמרי את המתח ומשבר האמון שיש לעדה האתיופית מול המשטרה והחברה הישראלית.

לילה אחד בתחנת משטרה בישראל. אישה אתיופית מחפשת את בנה שנעדר. היא מוצאת עצמה ניצבת בפני חומת בירוקרטיה, מנסה לאסוף אינפורמציה מתוך שמועות אינטרנטיות, פרופילים, ותיאוריות משטרתיות, שמתחברים לכדי תמונת מצב נוקבת של המציאות בישראל 2020 למי שנולד בצבע הלא נכון.

דעות קדומות, גזענות, ומושגים כמו 'שיטור- יתר' ו'אכיפה סלקטיבית', המוכרים היטב ליוצאי אתיופיה, מתנקזים ללילה לבן שעוברת אישה שחורה שרק רוצה לדעת איפה הילד שלה.

בהצגה מככבים רות אסרסאי, ישי גולן, יואב לוי / יוסי ירום, אדם קנדה ועוד. מוזמנים לצפות בטריילר של ההצגה בסרטון המצורף.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

אלוהי הקטל

קומדיה סאטירית בכיכובם של יובל סגל, קרן מור, אוהד שחר, אולה שור סלקטר. אם אתם הורים לילדים אתם בטוח הולכים להתחבר להצגה הזאת, שלוקחת נושא מוכר של מריבה בין ילדים שמסלימה למכות עד כדי כך שההורים צריכים להתערב ולפתור את העניין ביניהם.

אז מה קורה כששני זוגות הורים נאורים נפגשים כדי לפתור קטטה בין הילדים? האם זה הולך להיות ערב תרבותי וחיובי, שמטרתו לחנך את הילדים לחיים של דו-קיום, פתיחות והבנה הדדית? או שזה יתפתח להיות ערב אלים, טראומטי והיסטרי של קללות, עלבונות ודמעות? מוזמנים לצפות בטריילר בסרטון המצורף.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

כימים אחדים

עיבוד לספר 'כימים אחדים' של מאיר שלו מחזה בכיכובם של אולה שור סלקטר, רמי ברוך, מיכה סלקטר, מוטי כץ, אבי טרמין, אסנת בן יהודה, דנה מיינרט, דן שפירא ועוד רבים וטובים. העלילה של המחזה מתרחשת על רקע ההוויה החברתית, החלוצית והחקלאית של תקופת טרום המדינה.

המחזה מתאר סיפור אהבתם של שלושה גברים לאישה אחת, יהודית. שלושת הגברים: משה רבינוביץ' – איכר אלמן, כביר כוח ושתקן; גלוברמן – סוחר הבקר גס-הרוח; יעקב שיינפלד – מומחה לבישול, תפירה, חיזור וריקוד; ועל בנם זיידה, שיש לו שלושה אבות. סביב הדמויות המרכזיות ישנן דמויות משניות, סיפורים קטנים ואנקדוטות למיניהן.

העלילה מתפרסת על פני שלושים שנה, משנות העשרים ועד שנות החמישים, ומתרחשת בכפר קטן בעמק יזרעאל. בין אירועים דרמטיים לסיפורים משעשעים ושנונים, נפרשת שיגרת יומם הבלתי רגילה של ראשוני המתיישבים בעמק. עלילה פתלתלה, מלאת הומור, החושפת בפנינו אט-אט סוד משפחתי כמוס.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה

הטנק

הצגה של יואב שוטן- גושן ועירד רובינשטיין (שגם ביים את ההצגה) בכיכובם של מיכה סלקטר, נדב אסולין, יואב לוי, דודו ניב, שמחה ברבירו, מורן ארביב גנס, שון מונגוזה ועוד.

מדובר בעיבוד לספרו עטור השבחים של אסף ענברי, זוכה פרס עגנון לאמנות הפרוזה לשנת תשפ"א אשר ספרו 'הטנק' יצא לאור בשנת 2018, ותיאר את פרשת הטנק בדגניה, שבמסגרתה ניטש ויכוח בין מגיני דגניה, מי עצר את הטנק. הסיפור מסופר מנקודות המבט השונות של הטוענים שעצרו את הטנק.

אז מי באמת היה הגיבור שעצר את הטנק הסורי בשערי קיבוץ דגניה א', והיה מי שהכריע את מלחמת העצמאות? סיפורם של חמישה טוענים לקרדיט – כל אחד מהם משוכנע שהוא זה שעצר את הטנק. הקרב על הכתר בין חמשת הגיבורים, המגיעים מחמישה קצוות של החברה הישראלית, הופך למאבק גדול יותר, על המיתוס שעליו קמה המדינה.

אלא שעשרים וחמש שנה מאוחר יותר, במלחמת יום כיפור, המיתוס מתנפץ. השבר האישי-לאומי מוביל את חמשת הגיבורים לחשבון נפש שנע בין הטרגי לקומי, בין מה שקורע את הלב למה שמגוחך, ובין העלוב לנשגב.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

גרושים

הצגה מאת גור קורן, ביים גלעד קמחי, בכיכובם של נדב אסולין ואנדריאה שוורץ/כינרת לימוני ושהם שיינר/אולה שור סלקטר ומיכה סלקטר. יש להם ילד משותף ועבר משותף, אבל כל אחד מהם במקום אחר כיום. זוג גרוש צולל באומץ למעמקי מערכת היחסים המורכבת והשבורה שלהם, הם מגלים שחברות אמיתית בין בני זוג לשעבר היא ברית שאף הליך גירושין לא יכול לפרק. זה מרגש, מצחיק ואמיתי.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

רינגו

מחזה פרוע, מצחיק ומשוגע על אהבה והמאבק בין ההיגיון והשכל הישר לתשוקה. כמה רגעים אחרי שדני מציע למיקה נישואין הוא מגלה שהאיבר שלו (שקיבל את הכינוי 'רינגו') נעלם. באותה העת, 'רינגו' – כבר חוגג את עצמאותו ברחבי העיר. מיקה נסחפת לרומן עם רינגו, משטרת ישראל פותחת בחקירה, שלמה ארצי נרתם לעזור, והכל הולך ומסתבך כשרינגו מתגייס לצה"ל ונחטף על ידי החמאס.

בהצגה מככבים – אלעד אטרקצ'י, תם גל, חן גרטי/נוי הלפרין, דור הררי, תום חודורוב, אוריה יבלונובסקי, אור לומברוזו, רוני נתנאל, מאיה קורן, יעלי רוזנבליט ועוד. מוזמנים לצפות בפרומו להצגה בסרטון המצורף.

קליק כאן לבירור פרטים על תאריכים ורכישת כרטיסים בהנחה


 

הגענו לסוף הכתבה וכעת הבמה שלכם! אם יש הצגות בקאמרי שלא כללנו ברשימה שלנו ולפי דעתכם הן צריכות להופיע פה אתם מוזמנים לכתוב לנו עליהן. אנחנו תמיד שמחים לגלות הצגות חדשות בקאמרי (ובמקומות אחרים).

לייק לפטריה בפייסבוק