10 שאלוני בחן את עצמך שיעבירו לכם את הזמן בכיף

ריכזנו לכם בכתבה עשרות שאלוני בחן את עצמך שיעזרו לכם לבדוק את הידע שלכם בתחומים שונים כמו ידע כללי, מוזיקה, קולנוע, מילים בעברית ועוד.

ריכזנו בפוסט המון שאלוני בחן את עצמך מגניבים שעלו באתר לאורך השנים שבטוח יעבירו לכם את הזמן בכיף, מוזמנים לגלול למטה ולבחור שאלון מבין רשימת השאלונים המצורפת מטה את השאלון שהכי מתאים לכם.

בחן את עצמך

1. חידון מוזיקה ישראלית

הנושא של החידון הראשון ברשימה שלנו זה מוזיקה ישראלית, אז אם אתם חושבים שאתם חזקים בשירים ישראלים ומתחשק לכם להוכיח לנו את זה (ולעולם), תשמחו לדעת שהכנו לכם חידון מוזיקה ישראלית מאתגר, שכל מי שאוהב מוזיקה ישראלית בטוח יהנה ממנו.

2. שאלון טריוויה

תכינו את עצמכם לחידון טריוויה שינסה לבחון עד כמה אתם חזקים בידע כללי. החידון מורכב מ-15 שאלות בנושאים שונים כמו מדינות בעולם, מוזיקה, פירוש מילים באנגלית ובעברית, אנשים מפורסמים ועוד. מוזמנים לכתוב לנו בשרשור התגובות מה היתה התוצאה שלכם וכמובן לתייג חברים שגם אוהבים חידונים מסוג זה. בהצלחה!

אם אתם חושבים שיש לכם ידע נרחב בכל הנוגע לסוגי רכבים מוזמנים להוכיח לנו את זה בחידון בחן את עצמך המצורף כאן למטה בפוסט, חידון הכולל 10 שאלות שבהן תקבלו בכל פעם לזהות לוגו אחר.

 

4. עד כמה אתם מכירים סדרות טלוויזיה?

אם גם אתם אוהבים סדרות טלוויזיה וכבר יצא לכם לראות המון סדרות לאורך השנים, אתם יותר ממוזמנים להוכיח לנו את הידע שלכם בחידון המאתגר הבא, בכל שאלה אתם תקבלו תמונה אחת של דמויות מסדרות טלוויזיה מפורסמות וכל שעליכם לעשות זה לזהות באיזו סדרה מדובר.

5. ערי בירה בעולם

חידון קשה שיבחן כמה אתם זוכרים ערי בירה של מדינות מרחבי העולם. בכל שאלה תקבלו שם של מדינה וכל שעליכם לעשות זה לבחור מבין ארבעת התשובות האפשריות את עיר הבירה של אותה מדינה.

6. חידון תמרורים

החידון הבא מציג 18 שאלות טריוויה בנושא תמרורים. אי שם בעבר הרחוק, כשעברתם מבחן תאוריה, כנראה שזכרתם בעל פה חלק גדול ממאות התמרורים הקיימים, אבל הזמן עובר, הזיכרון מתקהה כפי שתוכלו לראות, המשימה קשה במיוחד.

לפניכם 20 תמונות כפולות, כאשר בכל אחת מופיעים שני לוגואים – אחד נכון ואחד מזויף, של אותו המותג. האם תצליחו לענות לפחות על 17 תשובות נכונות? שיהיה בהצלחה

 

8. איזה סוג כלב הכי מתאים לאישיות שלך?

היום אנחנו הולכים לגלות לכם איזה כלב הכי מתאים לאישיות שלכם! הכנו לכם בפוסט שאלון קצר (אבל מושקע) של 10 שאלות, לאחר שתענו עליהן תוכלו לדעת איזה כלב הוא בעצם הנפש התאומה שלכם. מוזמנים לגלות לנו בשרשור התגובות בפוסט מה יצא לכם.

9. מבחן זיכרון

אם אתם אוהבים לבחון ולאתגר את עצמכם תשמחו לדעת שהכנו לכם היום משחק זיכרון מגניב במיוחד, בו תבדקו עד כמה חזק הזיכרון המיידי שלכם לטווח קצר. מראש אנחנו אומרים לכם שלא מדובר בשאלון פשוט, אז תפנו לעצמכם כמה דקות ובואו להוכיח לנו עד כמה אתם חזקים במשחקי זיכרון.

10. בואו נבחן עד כמה העין שלך רגישה לצבעים

חושבים שיש לכם עיניים חזקות? נסו לבדוק את הרגישות שלכם לצבעים בחידון בחן את עצמך הבא שיבדוק עד כמה העין שלכם חדה בכל הנוגע לצבעים.

עוד בפטריה

55 בדיחות קרש מצחיקות וטיפשיות שיעבירו לכם את הזמן בכיף
10 סרטים מצחיקים בנטפליקס שאתם צריכים להוסיף לרשימת הצפייה
10 תרגילי בטן מעולים שיעזרו לכם להשיג קוביות בבטן

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק