פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

32 עובדות משעשעות ומסקרנות שכנראה לא ידעתם

עובדה: אי אפשר לנשום מהאף ולדבר במקביל. עובדה 2: ברגעים אלו ממש אתם מנסים לעשות את זה ומגלים שזה נכון. עובדה 3: אתם מרגישים מטופשים כי בזבזתם שתי שניות חשובות מהחיים שלכם על בדיקת עובדה חסרת משמעות שלא תתרום לכם בשום צורה.

עמוד פייסבוק בשם "הידעת?" מספק לגולשים שלו מגוון רחב של עובדות או מסקנות המבוססות על מחקרים מדעיים שונים ומשונים בדיוק מהסוג המוזכר מעלה: עובדות משעשעות, מעניינות ולא ממש חשובות שאל חלקן אולי נחשפתם בעבר אבל על רובן הגדול כנראה לא שמעתם מעולם או אף פעם לא טרחתם לבחון אותן. כך למשל תגלו כי פחית של דיאט קולה תצוף במים בעוד פחית של קולה רגילה תשקע, תלמדו שצבים יכולים לנשום גם מהישבן וגם תיחשפו לעובדה הכי חשובה – מילקשייק בננה הוא הפיתרון המושלם לטיפול בהאנגאובר. זה כמובן, בהנחה שאתם לא לוקים באנאטידאפוביה, פחד בלתי מוסבר מברווזים.

עוד בפטריה

15 עובדות מעניינות במיוחד על חלומות

15 עובדות לא חשובות שבטוח יעניינו אותך

20 עובדות מפתיעות שכנראה לא הכרתם עד היום והן לגמרי אמיתיות

3

בדיוק כמונו, אנחנו מניחים שגם לכם תהיינה הסגות על חלק מהעובדות המצויינות בפוסטים שמפרסם העמוד, אך מסקירה מהירה של התגובות לפרסומים הללו עושה רושם שהעמוד מנסה לתת מענה הולם לספקות הללו על ידי שיתוף קישורים רלוונטים למקורות של המידע אותו הוא מפרסם. אספנו עבורכם 32 עובדות משעשעות שליקטנו מתוך עשרות הפרסומים בעמוד, ואתם כובן מוזמנים לבקר בו, לתת לייק ולמצוא עוד המון פרטי מידע מסקרנים.

8

9

 

20

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

1

2

4

5

6

7

עוד בפטריה:

15 עובדות מפתיעות על זוגיות שכל מי שמתכנן להתחתן יום אחד חייב לדעת

27 עובדות מפתיעות ומצחיקות שכנראה לא ידעתם על בעלי חיים

בחן את עצמך – עד כמה אתם מכירים את ערי בירה בעולם?

ועכשיו אם קצת משעמם לכם מוזמנים לענות לנו על שאלות מצחיקות של 'מה אתה עדיף'

אם אהבתם את הפוסט נשמח שתעקבו אחרינו גם באינסטגרם!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...