טייסטי, טייסטי: בירה מכבי החדשה בפרסומת מטורפת

אוהבים בירה מכבי? לא? אז כנראה שלאחר שתצפו בסרטון הבא, בירה מכבי תהיה ההזמנה הבאה שלכם בפעם הבאה שתצאו לשתות בירה. איך אנחנו יודעים? פשוט מאוד. אייזאה מוסטפה. שחקן הפוטבול לשעבר שהצליח במו גופו השרירי והחטוב לגרום למיליוני אמריקאים לחזור ולהשתמש במוצרי הטיפוח לגבר של אולד ספייס עם פרסומת “הגבר שהגבר שלך יכול להריח כמוהו”, מציע לכם כעת לנסות את בירה מכבי החדשה, ואתם פשוט לא יכולים לסרב לו.

טוב, אולי נסחפנו מעט. אייזאה מוסטפה לא החייה את אולד ספייס לבדו. הוא נעזר באנשי קריאייטיב מבריקים בכדי להפוך את הקמפיין ההוא של אולד ספייס לאחד המוצלחים בהיסטוריה, וגם כעת, במקרה של בירה מכבי, מי שמושך בחוטים הוא שילוב מנצח ומבריק בין בית הקונספטים “אלנבי” לבמאי, התסריטאי והיוצר המוכשר, וניה הימן.

עוד בפטריה:
>> טכנולוגיה מדליקה: עושים לחיים והופכים לחברים בפייסבוק
>> הפארודיה הכי מופרעת על קמפיין הקלסתרון של דאב

אתמול בערב, עלה לרשת ”Tasty, Tasty”, סרטון פרסומת ויראלי חדש של בירה מכבי, מותג שעושה מעין קאם בק לא רע לחיינו בשנתיים-שלוש האחרונות. הסרטון הנהדר שאורכו שתי דקות, משלב כאמור את אייזאה מוסטפה, הופעת אורח מרגשת ומצחיקה של כוכב “מסיבת גן” לשעבר, ג’וליאן שגרן, וגם את ניב מג’ר (ניצה ולחם), איש מצחיק בפני עצמו, וכישרון עולה ברשת.


 

למרות הופעת האורח הנהדרת של אייזאה מוסטפה, והדמיון בסגנון הומור הנונסנס המתוחכם והמאוד מצחיק, אי אפשר להתפתות ולהשוות בין הקמפיין ההוא של אולד ספייס לקמפיין הזה של מכבי, אך אפשר לקבוע בודאות, כי קיים כאן פוטנציאל ויראליות מטורף. הסרטון עשוי היטב, מבריק, ומלא בבדיחות קטנות-גדולות, שמגיעות כאילו מהצד וכאילו בין השורות, אבל עושות את הפרסומת כולה.

כותבי הפרסומת, וניה הימן, יעל לוין, מארק גריי ונתן שוטנפלס עשו עבודה מצויינת וייצרו תסריט שנון שדורש יותר מצפייה אחת בכדי להכיל את ההומור החבוי בו, תסריט שהופך את הפרסומת לצעירה, חדשנית, ושונה לחלוטין מכל מה שפרסומת ישראלית מציעה בדרך כלל. קטע המעבר השני בו מופיע ניב מג’ר מרגיש מעט חלטוריסטי ביחס לשאר חלקי הפרסומת, אך הקטע שמגיע מיד אחריו, בו אנשים צוהלים במיקומים שונים והזויים על הגלובוס ואייזה מוסטפה מחלק לחיצות ידיים, הוא אחלה פארודיה על הסצנות ההולידוודיות המוכרות הללו, ומפצה על המעברון הבינוני.

בירה מכבי ג'וליאן שגרן

לייק לפטריה בפייסבוק