הפארודיה הכי מופרעת על קמפיין הקלסתרון של דאב

לפני כשבועיים סיפרנו לכם כאן על קמפיין “ניסוי הקלסתרון” הנהדר של חברת מוצרי הטיפוח דאב (Dove), במסגרתו התבקשו נשים לתאר את עצמם לצייר קלסתרונים שאינו יודע איך הן נראות, ובהמשך תוארו אותן נשים על ידי נשים וגברים אחרים שפגשו אותם כמה דקות לפני. המטרה הייתה להמחיש את הפער הגדול בין תפישת האישה את עצמה, לבין האופן בה הסביבה רואה אותה, מבחינה חיצונית.

הסרטון המסקרן הזה צבר מליוני צפיות תוך מספר ימים בודדים והפך את הקמפיין הזה לפופולארי וויראלי במיוחד ברחבי הרשת. כיאה לסרטון מוצלח שמעורר באז ברשת, ימים ספורים אחרי עליית הקמפיין פורסם סרטון פארודיה מצחיק על הקמפיין, המציג את הניסוי הזה בגרסה הגברית והמשעשעת שלו.

קלסתרון דאב

לפני שלושה ימים עלתה לאויר הרשת גרסת פארודיה שניה לניסוי הקלסתרון של דאב, גירסה שאפשר ללא ספק להגדיר כאחות הפרועה והוולגרית של גרסת הפארודיה הראשונה. הפעם במסגרת הניסוי, התבקשו גברים לתאר לצייר הקלסתרונים את שק האשכים שלהם, כשלאחר מכן התבקשו אנשים אחרים שהתיידדו עם אותם גברים בהמתנה לניסוי לתאר את אותו שק אשכים מהזוית שלהם. כפי שאתם מבינים, אין טעם להמשיך לתאר במילים את המשך הניסוי, אלא פשוט לצפות בסרטון. אל דאגה, אין תמונות אמיתיות של ביצים גבריות בסרטון, אבל אם הקונספט הזה זיעזע אתכם, עדיף שתעצרו כאן.


לייק לפטריה בפייסבוק