בירה שפירא – בירה לכו-לם

מכירים את בירה שפירא? אם עניתם לא, אז כנראה שאתם האדם הממוצע. בירה שיפרא הינה מיקרו מבשלת בירה ביתית ירושלמית אשר התחילה את דרכה באוגוסט האחרון, נפוצה כרגע באזור ירושלים ובקרוב תתפשט למרכז. לא יצא לי עדין לטעום אותה, אבל אחרי שצפיתי בשלל הפרסומות המאוד מצחיקות לבירה, אני בטוח אנסה אותה בקרוב.

לפני כמה ימים קיבלתי מסרון מידידה טובה של הפטריה, ובמסרון חיכה לי קישור, יחד עם הכיתוב “מצחיק אש”. פתחתי את הקישור ואכן כך היה. בחודשיים האחרונים שיחררו בבירה שפירא שישה סרטוני פרסומת, כולם בבימויו של בחור בשם וניה הימן, האיש שיצר את סרטון הקאלט החדש שרץ ברשת בשבועות האחרונים “בקיצור”. ששת סרטוני הפרסומת קצרים מאוד ומכילים כל מה שפרסומת טובה צריכה להכיל – הומור טוב, פאנץ’ חזק ומהיר, אחלה קריאייטיב, מוסיקה מגניבה שתכול להיות מזוהה עם המותג. כן. את כל האלמנטים האלו הצליחו לדחוף שם ב 10 שניות פרסומת, והתוצאה היא סרטונים מצחיקים ביותר, שסביר להניח שתרצו להראות גם לחברים.

מה שמאוד הפתיע אותי, הוא העובדה שכל הסרטונים עומדים על 7000 צפיות בלבד, מספר נמוך ביחס לפוטנציאל הויראליות שלהם. סקרנים? ששת הסרטונים כאן לפניכם, מסודרים כרונולוגית מהמצחיק יותר למצחיק פחות. בירה שפירא – בירה לכולם, הפרסומות לבירה שפירא – פרסומות לכו-לם.


לייק לפטריה בפייסבוק