שיט שישראלים אומרים בחו”ל

אם יש דבר שישראלים אוהבים יותר מלקטר בארץ על כמה טובים החיים בחו”ל, זה לקטר בחו”ל על כמה טובים החיים בחו”ל. אמנם, “בסופו של דבר הכי טוב בארץ” כמו שמרבית הישראלים שנוחתים חזרה בארץ הקודש נוהגים לומר בעודם מתייבשים לתור בביקורת הדרכונים, אבל כמה שעות או ימים לפני, כשרגלינו עוד דרכו על אדמת חו”ל קדושה, אנחנו לא זוכרים חסד נעורים למולדתנו, ומתפעלים תמיד מכמה הכל כל כך מסודר, נקי, מנומס, מהיר, יעיל, אירופאי, בלי תור, והרבה יותר משתלם ממשכורת בארץ.

עמרי שומר ותמר בן אביר, זוג מקסים ומשעשע, ביקשו לצאת לטיול מסביב לעולם בשמונים יום, אבל הבוס שחרר רק חמישה ימים, אז הם זרמו על טיול בבודפשט. כמחווה לאלפי סרטוני “שיט שאנשים אומרים” שתקפו את הרשת בשנה האחרונה, החליטו גם הם לייצר גרסה משלהם, תחת השם המחייב “שיט שישראלים אומרים בחו”ל”.

שיט שישראלים אומרים בחול 2

אני מניח שאם היו לתמר ועמרי עוד כמה ימים להאריך את החופשה שלהם, הם היו מצליחים לחשוב על עוד עשרות משפטים קלאסיים שנאמרים על ידי ישראלים בחו”ל, אבל אנחנו מסתפקים גם בסרטון המשעשע הזה. אגב, הציטוטים האהובים עלינו הם “פה להיות מנקה זה מקצוע” וכמובן, השלאגר הגדול מכולם: “איזה רעש הם עושים. בדוק ישראלים”.

לסיכומו של עניין, ככה בדיוק אתם נראים כשאתם מתלהבים בחול מהמדרכה הנקייה, מזה שאף אחד לא דוחף או מקלל בתור, וכמובן מהעובדה שאיזה נהג מונית עצר לכם במעבר החציה בלי שהייתם צריכים להתחנן. תסתכלו עליהם, תראו אותנו, ותקטרו.


שיט שישראלים אומרים בחול 4

לייק לפטריה בפייסבוק