מסבנים אותנו: אולד ספייס מדגמנים גאונות בצמד פרסומות חדשות

כשמדובר בפרסומות למותג הטיפוח הגברי Old Spice, נדמה שכבר אמרנו הכל כאן בפטריה. קמפיין אחר קמפיין, אנחנו מנסים למצוא מילים שונות שיתארו את רמת השיגעון, הטירוף, וההומור המעולה של אנשי הקריאייטיב של החברה, שלא מפסיקים להפגיז פרסומות מעולות מאז אותה פרסומת פורצת דרך אי שם לפני שנתיים.

שלשום, עלו לאויר הרשת שתי פרסומות חדשות של החברה, המקדמות את סדרת הסבונים המוצקים החדשה שלה, צמד פרסומות שנכנסות ללא מאמץ רב מדי להיכל התהילה של הפרסומות המצחיקות ביותר של אולד ספייס.

הפרסומת הראשונה מציגה גבר מתקלח, המוציא את הסבון שלו מתוך כדורסל שהוא בעצם אבטיח, שהוא בעצם סבון. הפרסומת השניה, עוקבת אחר גבר שלא מסוגל להפסיק להתקלח ולהסתבן עם הסבון החדש של החברה. כאמור, שתי הפרסומות מאוד מצחיקות, ובעלות הומור נונסנס קלאסי ושנון, אשר חובבי הז’אנר לא יוכלו לעמוד בפניו.

אולד ספייס

במקום לנסות ולהמציא סופרלטיבים חדשים שיתארו את רמות הגאוניות, אנו מציעים לכם לפנות לעצמכם דקה אחת בלבד ולצפות בצמד הפרסומות. אגב, שימו לב לעובדה שבפרסומת השניה, הסבון המוצג בסיומה הפוך. אם אתם שואלים את עצמכם למה, ומצפים שניתן לכם תשובה הגיונית, אתם טועים, אבל אנחנו שמחים לאמץ את התגובה של אחד מהגולשים ביוטיוב שהעריך כי מדובר בגימיק מטופש ומבריק, שפשוט יגרום לאנשים לדבר על זה, למרות שאין באמת סיבה הגיונית לעניין. גאונים, כבר אמרנו?


 

אולד ספייס

לייק לפטריה בפייסבוק