גאוני: אולד ספייס שוב מבריקים בקמפיין חדש וקורע

לא ייאמן איך הזמן טס, וכבר יותר משלוש שנים חלפו מאז התפרץ לחיינו אחד הקמפיינים היותר מדהימים, מצחיקים ויצירתיים שנראו בזירת הפרסום, כשפרסומת “האיש שהגבר שלך יכול להריח כמוהו” של אולד ספייס, מותג הטיפוח הגברי שכמעט נמחק מהמפה, פרצה לחיינו, חרכה את מסכי הטלויזיה והרשת, והחזירה את סדרת מוצרי אולד ספייס היישר לאור הזרקורים ולקמת הבמה, או כמו שאומרים שם, ‘אני על סוס’.

כזכור, הקמפיין המגה מוצלח ההוא גרר אחריו אינסוף סרטוני תגובה ופארודיה, ומאות סרטונים נוספים שהפיקו באולד ספייס בשיתוף עם הגולשים ובתוספת כמות בלתי נגמרת של דמיון, הומור משובח וחכמה. מאז שגווע הקמפיין ההוא, לא קפאו באולד ספייס על השמרים ויצרו עשרות פרסומות נוספות עם פרזנטורים מתחלפים ברוח הפרסומת ההיא, אך התקשו לייצר את אותו באז והילה שאפפו את הפרסומת האלמותית ההיא.

כעת, השיקו באולד ספייס קמפיין חדש, שעושה רושם שמתקרב ברמת המופרעות וההומור שלו לאתה פרסומת. הקמפיין מציג את מנהל השיווק החדש של אולד ספייס, המתיימר לתת לכם הקהל, טיפים ועצות איכותיות לשיווק נכון של מוצרים. אולם, מנהל המכירות החדש הוא לא בדיוק בנאדם, אלא יותר זאב שלצווארו מחובר מכשיר מיוחד שמתרגם את דבריו לאנגלית מדוברת, כדי שנוכל להבין מה מוחו הזדוני זומם.

אולד ספייס וולפדוג

מר וולףדוג מקדם את סדרת המוצרים החדשה של אולד ספייס Wild body fragrance collection, ואכן, מי מתאים יותר לנהל מותג מוצרי פרא, מאשר זאב פראי. סרטון הפרסומת הראשון מציג את השקפת עולמו של הזאב המשעשע, שלא בוחל באמצעים כדי לעשות כסף ונוהג לאכול את עובדיו. הסרטון מלא בהומור נונסנס שכנראה לא כולם יתחברו אליו אבל בעיני הוא מבריק ומתובל ברגעים שיכולים לגרום לכם לפרץ צחוק בקול קם,  והוא כאמור סרטון ראשון בסדרת סרטונים שילוו את הקמפיין החדש.

בסוף הסרטון מפנה מר זאב את הצופים להיכנס לבלוג שלו, מעין מיניסייט מצחיק במיוחד כאשר כל הקישורים בצידו השמאלי של האתר מובילים לאותו מקום, והלוק והפיל שלו מרגישים כמו בלוג ניינטיז בישראבלוג. בהחלט שווה הצצה.

קשה להאמין שסדרת הסרטונים הפראית של אולד ספייס תצליח להגיע למיימדים שיזכירו את תופעת אייזאה מוסטפה והסוס, אבל בהחלט מדובר בהברקה נהדרת, ואנחנו מרוצים.


לייק לפטריה בפייסבוק