מתיחה מהגיהנום: נסיעת המבחן שהפכה לסיוט

כשסוכן המכירות החביב התעורר לעוד בוקר של יום עבודה בסוכנות המכוניות, הוא לא תאר לעצמו מה הולך לקרות כאשר אי שם באמצע יום העבודה, ייקח עוד לקוח שחושק בקניית מכונית, לנסיעת מבחן שגרתית. מה שבטוח, את נסיעת המבחן הזאת, הוא לא ישכח לעולם.

מעשה שהיה כך היה. נהג אלמוני הגיע לסוכנות המכוניות והתעניין ברכישת שברולט מודל 2009. בשיחה עם איש המכירות התמים, הסביר הנהג כי אף פעם לא נהג על רכב כל כך עצמתי, ושהוא ממש מפחד לשבת מאחורי ההגה בגלל העוצמות של הרכב. איש המכירות האדיב והנחמד, הסביר לו שאין חכם כבעל נסיון והזמין אותו להתנסות בנהיגת מבחן, כי רק כך יוכל לחוש באמת את הרכב ולהבין שמדובר במכונית ידידותית ומעולה.

אולם, הלקוח חסר הביטחון והפחדן, כלל לא היה לקוח רגיל, אלא נהג מרוצי הנאסאקר המפורסם ג’ף גורדון שמאחוריו אינסוף תארים בסבב הנאסקאר, שהגיע מחופש עם זקן מזוייף, כובע, ומשקפיים עם מצלמה נסתרת המתעדת את מה שהולך לקרות.

pepsi car prank

גורדון נכנס לרכב והתמקם מאחורי כסא הנהג, כשלצידו סוכן המכירות. ברגעים הראשונים, בעוד גורדון יוצא מהחניה, סוכן המכירות עדין לא חשד בכלום, אך מאותו רגע והלאה חייו התקצרו בשנתיים לפחות. גורדון, הנהג המשוגע, החל לבצע תמרונים מטורפים עם הרכב, לסוע במהירות מופרזת תוך שהוא מצבע צלחות, עולה על מדרכות, ולגרום לסוכן המכירות לצאת מדעתו, לאיים על גורדון שיהרוג אותו וכמעט לחוות התקף לב.

סרטון המתיחה המאוד מצחיק הזה, הוא חלק מקמפיין חדש של PEPSI העונה לשם A Zeor Calorie Cola in disguise (קולה עם אפס קלריות בהסוואה). הסרטון צבר כבר מאות אלפי צפיות ואלפי שיתופים, והוא ללא ספק דרך משעשעת להעביר את המסר של הקמפיין.


לייק לפטריה בפייסבוק