מביך: כתב הערוץ הראשון וגלית גוטמן חושפים בטעות את שמו של הזמר החשוד

החל מאתמול בשעות הערב, עם פרסום הפרטים הראשונים על פרשת הזמר המפורסם החשוד כי קיים לכאורה ביחד עם חבריו יחסי מין בהסכמה עם מספר קטינות, החלה הרשת לסעור ולגעוש. מצד אחד צו איסור הפרסום האוסר על חשיפת שמם של המעורבים בפרשה, מהצד השני גולשי הרשת שלא שמים קצוץ ומדברים באופן גלוי על הזמר ומריצים עליו אינסוף דיונים, דאחקות וממים.

ובכן, למרות שאין אדם במדינת ישראל שאינו יודע כעת את שמו של החשוד המרכזי בפרשה, ואפילו את שמה של הקטינה המעורבת בפרשה, צו איסור הפרסום נותר על כנו ומונע מאמצעי התקשורת לחשוף פרטים על הפרשה.

אולם, במהלך מהדורת מבט בערוץ 1 הערב (חמישי), התבלבל לרגע כתב הערוץ הראשון לעניני משטרה דודי ניסים, המסקר את הפרשה, שכח כי אסור לו לומר את שמו של הזמר, וחשף אותו בטעות בשידור חי, רגע לפני שהקריא את תגובתו לפרשה. כמה גולשים עירניים ברשת קלטו את הרגע המביך הזה, צילמו את מסך הטלויזיה, והעלו את הסרטונים לרשת פייסבוק ובהמשך גם ליוטיוב.

הפאשלה של קריין ערוץ אחד היא אכן נוראית ומביכה ביותר, והוא צפוי להפוך לבדיחת הרשת בימים הקרובים, אולם בינינו, אין לטעות הזו שום משמעות בפועל שכן מדובר בסוד לא ממש שמור שכולם יודעים.

מה דעתכם? האם כתב הערוץ הראשון צריך למצוא עבודה חדשה? שתפו אותנו בתגובות.

אוי אוי, גלית גוטמן

ובכן, כתב הערוץ הראשון לא לבד. גם מגישת תכנית הבוקר של קשת גלית גוטמן, לא הייתה מספיק עירנית הבוקר ובמהלך דיון על הפרשה חשפה בטעות את שמו של הזמר המפורסם. גוטמן עצרה את עצמה רגע לפני שהשלימה את שמו המלא, אך לא השאירה מקום לבלבול, ומיד תפסה את ראשה כלא מאמינה וסיננה "ידעתי שאני אפול". כמובן, גם הסרטון הזה מצא את דרכו במהרה לרשת פייסבוק וליוטיוב, והוא צפוי להפוך לויראלי ואולי להאיר באור מוצלח יותר את כתב הערוץ הראשון.


לייק לפטריה בפייסבוק