הפטריות החריפות של השנה – סיכום שנת 2011 בפטריה

חברים, עברה חלפה לה שנת 2011, והפטריה חוגגת את השנה הראשונה השלמה באוויר (עלינו באוקטובר 2010). השנה הראשונה הייתה כיפית ומוצלחת ביותר, ואתם הגולשים הצבעתם באצבעות ונהניתם מפטריות רבות שפרסמנו במהלך השנה. כמו בכל גוף שמכבד את עצמו, גם אנחנו ביצענו ספירת מלאי והגשנו דוחות, ועל הדרך ליקטנו עבורכם את רשימת עשרת הפטריות שזכו לכמות הצפיות הגבוהה ביותר השנה בפטריה. זו הייתה שנה של פרסומות חביבות ביותר. מושונוב הצחיק, יואל גבע הפתיעו, הבולבולים שרו, והציצים…. הציצים חגגו. לא. לא פרסמנו שום פטריה הקשורה לפורנו השנה, ובכל זאת, המקום הראשון הפתיע גם אותנו.

קצת מספרים על השנה החולפת. בשנת 2011 ביקרו בפטריה כ 30000 חובבי פטריות, אשר צפו בכ 60000 דפים באתר. אז נכון, אנחנו עדין לא ynet או walla אבל אנחנו בכיוון, והכל הודות לכם הגולשים הנאמנים. החודש העמוס ביותר, היה למרבה הפלא, חודש דצמבר החולף, בו גלשו לפטריה כ 5000 אזרחים שונים מרחבי המדינה והגלובוס. כמובן שמרבית הכניסות לפטריה מגיעות מיפן. סתם. מראשון.

ימית סול, ידידת המערכת (שקר מוחלט) הייתה אמורה להנחות בוידאו את הטקס הרשמי, אך ברגע האחרון היא גילתה שמדובר בהונאה והחליטה להישאר בבית. לכן, במקום הטקס המרגש, תאלצו להסתפק בפוסט הזה. מוכנים? יוצאים לדרך.

המקום העשירי: מקופלת וסבתא סעדה עושים שמח ברחבי הרשת

מקום תשיעי:  ליהי גרינר חייבת להוריד שערות ברגליים

מקום שמיני:  יאיר לפיד חוטף מכות

מקום שביעי: עמוד הפייסבוק ששבה את לבבות ילידי שנות השמונים – סטטוסים מהניינטיז

מקום שישי:  פטריה יפנית משובחת – היפנים האלה עושים פרסומות מטורפות

מקום חמישי: הבולבולים שיגעו את המדינה

מקום רביעי: את מי אתם מעדיפים? אמא או אבא?

מקום שלישי: מלון 626 של דוריטוס, שיגע את הגולשים

מקום שני:  כולם רוצים ללמוד במקום אחד – מכללת פשרה

ובמקום הראשון והמגה מרשים, תרתי משמע, הפטריה שעשתה אתכם הכי מאושרים בשנת 2011 היא: הציצי של קרן פלס!
כן רבותיי, הפרסומת של yes בכיכובם של זוג הציצים של קרן פלס סחפה את ההמונים, שפקדו את הפוסט בהמוניהם (כ 5000 כניסות לפוסט מאז עלתה הפרסומת) ועלו לרגל, על מנת לראות את המחזה המדהים. הפרסומת עצמה לא הייתה משהו, אבל קרן פלס בתפקיד לארה קרופט? שווה יותר מאנג’לינה ג’ולי.

קרן פלס? yes yes, צפו בפוסט המנצח

לייק לפטריה בפייסבוק