פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: חברת התעופה הפתיעה את הנוסעים עם מתנות במקום מזוודות

בעוד שבועיים בדיוק יחול חג המולד, המסמל עבור רבים בעולם הנוצרי תקופה של נתינה ואהבה, תקופה המשופעת בקמפיינים פרסומיים יצירתיים ונהדרים ברוח החג. אולם, נראה שהשנה בין שלל הקמפיינים הללו, יש חברה אחת שהתעלתה על עצמה במיוחד.

בחברת התעופה WestJet הקנדית החליטו להפתיע את הטסים בשדה התעופה עם תעלול שיווקי מקסים וגאוני עליו עמלו שם במשך ארבעה חודשים, ומתועד כולו בסרטון הנפלא הבא.


רגע לפני העליה למטוס, התבקשו הנוסעים לסרוק את כרטיס הטיסה שלהם במעין מסוף מיוחד עם מסך וידאו עליו. ברגע שסרקו את כרטיס הטיסה, הופיע סנטה קלאוס בכבודו ובעצמו על מסך הוידאו בשידור סטרימינג בלייב, ושאל את הנוסעים איזו מתנה היו רוצים לקבל. הנוסעים המשועשעים מהמחווה ברוח החג העניקו תשובות מגוונות, החל מנוסע שטען שהוא ממש רוצה גרביים ותחתונים חדשים, דרך משפחה חביבה שחולמת על מסך טלויזיה ענק.

הנוסעים חשבו שמדובר בסקר שטותי ובפעילות משעשעת עבור הילדים, אך לחברת התעופה היו תכניות אחרות. צוות מתנדבים מיוחד מטעם Westjet הקשיב והקליט את כל הבקשות, ועם רשימת קניות מפוצצת בכל טוב, יצאו לחנויות בזריזות על מנת לרכוש את כל המתנות אותם ביקשו הנוסעים, לעטוף אותם יפה, ולהספיק להעביר אותם בזמן ליעד הטיסה.

סנטה תעופה 3

עם נחיתת המטוס, כשהגיעו הנוסעים למסוע איסוף המזוודות, חיכתה להם הפתעה נהדרת. ברגע אחד נדלקו אורות קריסמס מסביב למסוף ומוזיקת קריסמס החלה להתנגן ברקע, כשלפתע, במקום מזוודות, החלו לצוץ על המסוע אריזות מתנה, כשעל כל אריזה מודבק שם של נוסע אחר, על פי הבקשות המוקדמות שלהם.

כמובן, האוירה במקום הייתה מרגשת והשמחה רבה שהרי לא בכל יום חברה גדולה מחליטה לפנק ולהפתיע את הלקוחות שלה בצורה כזאת. רק בנאדם אחד יכול היה למצוא את עצמו מעט מאוכזב – אותו אדם שביקש בהומור תחתונים וגרביים, וזכה בהם כמובן.

חברת תעופה מפנקת

הסרטון שמתעד את המהלך זכה למליוני צפיות ברשת, אזכורים ושיתופים באתרים גדולים ברחבי העולם, והפך את הקמפיין של חברת התעופה לאחד המוצלחים והמדוברים בחודשים האחרונים, ולבטח הקמפיין המוצלח ביותר מבין אלה הקשורים לקריסמס. פשוט קסום.

וזה לא נגמר כאן. את הכסף שירוויחו בזכות מליוני הצפיות ביוטיוב מתכננים בחברת התעופה להמיר לכרטיסי טיסה בחינם עבור משפחות שלא יכולות להרשות לעצמם לטוס לחופשת חג. אגב, יש גם סרטון פספוסים משעשעים במיוחד מאותו יום בו התקיים הקמפיין, אתם מוזמנים לצפות בו כאן:


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...