קובי וטליה מוכיחים יכולות משחק כושלות בסדרת פרסומות מעצבנת (דעה)

התגעגעתם לקובי וטליה, הזוכים הגדולים של העונה האחרונה של המירוץ למליון? רוב הסיכויים שהתשובה שלכם היא לא, ולמרות זאת, אתם זוכים לפגוש אותם שוב, באמצעות סדרת פרסומות חדשה של חברת מדיצי, חלק מקמפיין לקידום התכשיר ההומיאופתי “אוסילו” למניעה וטיפול בשפעת.

קובי וטליה 2

אם המסקנה המיידית שלכם לאחר הצפיה במירוץ למליון הייתה כי מדובר בזוג ממש מרגיז, עילאי ומתנשא, סדרת הפרסומות הקצרות הללו, תגלה לכם כי גם אין להם כישרון משחק. סדרת הסרטונים מציגה תחילה את טליה כשהיא נחשפת לראשונה לתכשיר ולא מאמינה שהוא באמת יכול למנוע שפעת. כדי לבחון את העניין היא מפרה את שלוותו של קובי בכל פעם מחדש וגורמת לו לבצע סדרת ניסויים בכדי לראות אם הוא יחלה בשפעת למרות השימוש בתכשיר.


קובי האומלל נאלץ לשבת באמבטית קרח, לעמוד כמעט בלי בגדים במקרר עם מינוס עשר מעלות, לרחוץ בים בחורף ועוד, כשטליה המשועשעת מביטה בו מהצד ובוחנת בסוף כל משימה האם הוא כבר חולה. כמובן, מטרת הקמפיין היא להדגים ולבחון את יכולותו של התכשיר ולעודד את הציבור להשתמש בו, למרות שמדובר בתרופה הומיאופתית שלא נמנית על הרפואה המדעית המקובלת.

ברמה האישית סדרת הפרסומות הללו ממש לא הצחיקה אותי, ויותר מכך, היא מרגישה לא אמינה כלל. אפילו הסצינה בה קובי בולע את התכשיר ערוכה ומקוטעת כך שהרושם המתקבל הוא שאפילו ‘בכאילו’, קובי לא היה מוכן לבלוע את התכשיר הזה. טליה מצידה נראית בעיקר מחוייכת, חיוך שכנראה נשאר על פניה מהרגע בו הודיעו לה על הסכום אותו יקבלו השניים עבור הקמפיין. לא שיש בזה משהו רע, וכל הכבוד על ניצול 15 דקות התהילה, אבל מישהו שם בהפקה היה יכול לדאוג שכל הסיפור הזה יראה מעט אמין ומקצועי יותר.

צפו ושפטו בעצמכם: אהבתם או לא אהבתם? סרטונים באמצעות דבר המפרסם
לייק לפטריה בפייסבוק