פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: סרטון מטורף גורם לתחושת הזייה טבעית לאחר הצפייה

בהנחה שלא יצא לכם לאכול לאחרונה פטריות הזיה, ובתקווה שלא קדחתם מחום של 40 מעלות לאחרונה (רק בריאות!), כנראה שלא יוצר לכם לחוות הזיות טבעיות לעיתים קרובות או בכלל.

הסרטון המטורף הבא, פורסם על ידי ערוץ היוטיוב ScienceForum אי שם לפני שנה, וזוכה בשבועות האחרונים לעדנה ויראלית מחודשת. הסרטון הטריפי הזה, שמכיל אשליות אופטיות ואותיות מתחלפות במרכז התמונה בליווי ומוזיקה קצבית ברקע, תוכנן במיוחד על מנת לגרום לצופה לאפקט של הזיות טבעיות מיד לאחר הצפייה.

עוד בפטריה: סופ”ש ויראלי – הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

איך זה עובד? מפעילים את הסרטון, מתמקדים במרכז המסך ומקריאים בקול את האותיות המופיעות במרכז. ברגע שהקריינית מבשרת כי אתם יכולים להפנות את מבטכם, עשו זאת ותגלו כי הכל מעוות. לפני שאתם נבהלים, נציין כי לא מדובר בהזיות רציניות כי אם בתחושת סחרור קלה ועיוותים קלים של כל החפצים או האנשים שתביטו בהם בשניות שלאחר הצפייה.

צוות הפטריה דאג לבטחונכם וצפה בסרטון בעצמו לפני הפרסום, ומאשר כי אכן מדובר בחוייה מגניבה לחלוטין, שנמשכת שניות ספורות לאחר הצפייה. בכל אופן, אם העיניים שלכם מאוד רגישות לסרטונים פסיכאדליים שכאלה, אולי מומלץ שלא תצפו בו. אם צפיתם ואהבתם, אתם מוזמנים לשתף חברים בחוויה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...