פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיעבירו לכם את הסופ”ש בכיף

ילד בן 3.5 מדבר עם עצמו בשירותים

הילד הזה, בן 3 וחצי בלבד, מודע היטב להשלכות של כמות האוכל הגדולה שאכל במהלך היום. בזמן שהוא יושב בשירותים ומתמודד עם התוצאות, הוא מנהל עם עצמו שיחה רצינית בנוגע לתפריט שלו, מונה את הפריטים השונים שאכל היום (שוקולד, צ’יפס, תפוחים ועוד)  ונשבע לעצמו שלעולם לא יאכל עוד כזאת כמות של אוכל, כי בקצב הזה הוא הולך להציף את האסלה. כמובן, הכל מתועד בסרטון המשעשע והנהדר הזה.


גור חתולים מנסה להיכנס למזרן

גור חתולים צמרירי וחמוד מנסה להיכנס לתוך חריץ במזרן. המבט שלו לאחר הניסיון המשעשע ימתיק לכם את היום. תהנו!למה אני אוהבת את אמא?

כשדניאל, אב גאה לילדה קטנה ומקסימה בשם קלואי, ביקש ממנה לאחל לאמא שלה מזל טוב ולהסביר למה היא כל כך אוהבת אותה, הוא כנראה לא שיער שהסרטון יהפוך לויראלי ויגרור יותר משבע מאות אלף צפיות. אולם, אין מה לעשות, אומת האינטרנט מאוהבת בילדים מהסוג של קלואי, וקלואי ללא ספק מספקת את הסחורה עם הסבר מתוק וממצה.


 

עוזב את הבית – סרטון אנימציה 

סרטון אנימציה של האנימטור ההולנדי Joost Lieuwma שמוקדש לכל אותם הורים שמגדלים בבית ילדים מבוגרים שלא מוכנים לעזוב את הבית. הוא מצליח לתפוס את התסכול של ההורים שאוהבים את הילד אך רוצים שילמד לפלס את דרכו בעולם בצורה עצמאית. תהנו!


 

ריקוד ההתפטרות של חניה מניה

היוטיוברית הישראלי חניה מניה, מציגה את הגרסה שלה לריקוד ההתפטרות המגה ויראלי של מריה שירפין. בסרטון שלה בגרסה הסטודנטיאלית, מדגימה חניה יכולת ריקוד משעשעת, ומודיעה למרצים והפרופסורים באוניברסיטה העברית בירושלים: זהו. אני עוזבת.


 

זה רק חתול

אחד האלמנטים הכי שחוקים וחרושים בסרטי מתח ואימה, הוא הרגע הזה בו הדמות הראשית נמצאת לבדה בחושך במקום כלשהו, מוזיקה דרמטית ברקע, כשלפתע חתול מגיח משומקום ומבהיל אותה. לאורך השנים, במאי סרטי אימה מתעקשים להמשיך ולהשתמש ב’אפקט החתול’ בכדי להפחיד את הצופים, ונראה כי איש לא מתכוון לשים סוף לתופעה.

הסרטון הבא מציג אוסף של סצנות “זה רק חתול” מתוך מגוון רחב של סרטי מתח ואימה מהשנים האחרונות. מקוריות? לא בבית ספרנו.


 

סרטון אנימציה קצר ומצחיק

ערוץ סרטוני האנימציה הפופולארי של Bird Box Studio, חוזר שוב, עם סרטון אנימציה חדש, נהדר ומצחיק. הסרטון מציג אדם המחפש את רכבו בחניון, ונבהל בגלל כלב שנובח עליו מאחת המכוניות. בין השניים מתפתח קרב הבהלות משעשע במיוחד, עם טוויסט מצחיק ומפתיע בסוף. מומלץ!


 

כלבים מחקים תינוק

שני הכלבים החמודים בסרטון המקסים הבא מנסים לתת תמיכה ועידוד לתינוק מתוק שלומד לזחול.


 

ציוצים נבזיים – מהדורת המוסיקה

כחלק מהפינה ‘ציוצים נבזיים‘, ג’ימי קימל הזמין מוסיקאים מוכרים שיקריאו ציוצים מרושעים ש”מעריצים” שלהם צייצו עליהם בטוויטר. בין הכוכבים שהשתתפו בפינה הזו של ציוצים נבזיים תוכלו למצוא את קטי פרי, סלינה גומז, קיד רוק, הבקסטריט בוייז, פארל וויליאמס, אדם לווין ועוד. תהנו!


 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...