מעולה: בחורה מודיעה לבוס שלה שהיא מתפטרת באמצעות קליפ ריקודים הורס

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מיואשים מהעבודה שלכם ומהבוס שלכם, וחולמים בהקיץ על הרגע הזה בו תיכנסו בפתאומיות למשרד של הבוס, ותגידו לו בפנים ובלי רגשות נחיתות: “אתה בוס מעפאן, אם הייתי יכול הייתי מפטר אותך, אבל אני לא יכול, אז אני מתפטר בעצמי. חתיכת נקניקייה”?

מרינה שירפין, מפיקת וידאו במקצועה, עבדה במשך כשנתיים בחברת הפקה שעוסקת בעיקר בהפקת סרטוני חדשות. לאחר שנתיים של עבודה קשה ויחס צולע מהבוס, החליטה מרינה לעזוב את עבודתה, ולעשות זאת בדרך מקורית ויצירתית במיוחד.

מרינה הפגיעה למשרדי החברה בארבע וחצי לפנות בוקר, שעה בה איש לא נמצא שם, התקינה מצלמות, והקליטה את עצמה רוקדת כל הדרך אל הפיטורין. בסרטון ההתפטרות שלה מרינה רוקדת לצלילי השיר “Gone” של קניה ווסט, כשהכתוביות בתחתית הסרטון מגוללות את הסיבות שהובילו אותה להתפטר.


 על פי טענותיה של מרינה, היא עובדת בחברה כבר מעל שנתיים, והשקיעה בעבודה את כל הזמן, האנרגיה, ואפילו מערכות היחסים שלה, כדי לבצע את העבודה במקצוענות. מנגד, כל מה שחשוב לבוס שלה, האיש הרע בסיפור, הוא כמה סרטונים ייצרו העובדים וכמה צפיות יהיו לאותם הסרטונים. לכן, החליטה מרינה לייצר סרטון אחד כזה בעצמה, בו תוכל להתמקד בתוכן במקום בכמות הצפיות, למרות שבדיעבד, נראה כי הסרטון שלה ייצר יותר צפיות מכל סרטון אחר שאי פעם הופק בחברה.

מרינה מתפטרת 3

הסרטון משעשע במיוחד ומציג את מרינה רוקדת בתנועות מטופשות במשרד, בשירותים, בחדר ההקלטות ועוד. בסוף הסרטון היא מודיעה באופן רשמי כי היא מתפטרת.  הסרטון גרף קרוב לארבע מליון צפיות בתוך יומיים והפך לסנסציית רשת. מוזמנים לבקר גם בבלוג של מרינה, שכנראה לא תישאר מחוסרת עבודה למשך זמן רב אחרי הבאז האדיר הזה.

ספרו לנו: בפנטזיה שלכם, איך אתם הייתם מתפטרים?

מרינה מתפטרת 2

אגב, קצת יותר מ-48 שעות חלפו מאז עלה הסרטון הזה לרשת, והנה, כבר צץ לו סרטון מחווה ראשון לקליפ המקורי, סרטון בו אמא במשרה מלאה מודיעה למשפחה שלה באמצעות קליפ ריקודים דומה, שגם היא מתפטרת מחייה בתור עקרת בית. הרבה פחות מצחיק, אבל ייתכן כי מסמן את תחילתה של תופעת רשת חדשה.מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק