מעולה: רולטת הטיסות חוזרת לסיבוב שני ומפתיע (וידאו)

לפני כחודשיים סיפרנו לכם כאן על קמפיין "רולטת הטיסות" המעולה של יצרנית הבירה הייניקן, במסגרתו פנו נציגי החברה לעוברי אורח בנמל התעופה JFK בניו יורק, והציעו להם להחליף את הטיסה המתוכננת שלהם, בטיסה חינמית חלופית ליעד לא ידוע, שייקבע בהגרלה באמצעות לוח רולטת הטיסות שלהם, בלי הכנה מראש, בלי מזוודה תואמת ומהרגע להרגע (קליק לתזכורת).

הנוסעים הבודדים שהסכימו לעסקה המרגשת הזאת זכו לטיול חינם ביעדים אקזוטים ומסקרנים, ובעיקר זכו לחוויה של פעם בחיים. הקמפיין עורר עניין רב ברשת וזכה למליוני חשיפות ברשת וכמובן, אינסוף תגובות ואזכורים ברשתות החברתיות, ובעיקר בטוויטר.

כעת, חודשיים לאחר הקמפיין ההוא, החליטו בהייניקן לחדש שוב את משחק רולטת הטיסות, רק הפעם עם טוויסט מעניין בעלילה. תחקירני החברה עלו על עקבותיהם של גולשים נבחרים שהגיבו על הפעילות הראשונה בנמל התעופה בניו יורק והצהירו שהיו משתתפים בה בלי למצמץ, והפתיעו אותם בבית, ברחוב ובעבודה.


כתבת השטח של הייניקן הציגה את עצמה וביקשה לדעת האם הם זוכרים את התגובות שהשאירו בנוגע לקמפיין. תוך כדי, משום מקום, הופיע מאחורי המשתתפים לוח רולטת הטיסות, ואלה התבשרו כי זה עתה יש להם הזדמנות להגריל יעד, ולטוס אליו עוד היום. כמובן, הגולשים שזכו לביקור של הייניקן היו נרגשים ומופתעים, והסכימו בשמחה גדולה להגריל לעצמם יעד טיסה אקראי ולבשר לבוס שהם לא יגיעו לעבודה מחר.

סרטון ההמשך של רולטת הטיסות הצליח לגרוף מליוני צפיות ולעקוף את הסרטון הראשון בתוך שבוע בלבד. הסרטון מקסים, והמהלך של הייניקן מבריק: גם עוד סרטון כיפי ומרגש לצפייה, וגם עוד כמה לקוחות מרוצים שיזכרו את הרגע הזה ואת הייניקן לנצח.

לייק לפטריה בפייסבוק