אינסטמיט: מפגש האינסטגרם הגדול בישראל

רשת שיתוף התמונות הפופולרית אינסטגרם, כבר מזמן סחפה אחריה את הגולשים והצלמים הישראלים והצליחה דיי במהירות ליצור מספר קהילות גדולות במיוחד של משתמשים המצלמים ומתייגים בכל יום אלפי תמונות. הגולשים הללו פעילים וירטואלית בקבוצות אליהן הם משתייכים ולעיתים רחוקות נפגשים באירועי אינסטגרם כאלה ואחרים.

לאחרונה נחשפנו ליוזמה מעניינת ליצירת מפגש האינסטגרם הגדול ביותר בישראל, מפגש שיתקיים בתאריך 4.10 (יום שישי הקרוב) בשעה 11:00 במסוף רידינג בתל אביב. למרבה ההפתעה אין קבוצת אינסטגרם ספציפית שאחראית על האירוע. כשמי שעומד מאחורי היוזמה הוא בחור צעיר בשם תולי קופ, מדריך כושר, צלם ואינסטגרמר מוכר עם יותר מ 90,000 עוקבים מישראל ומחו”ל.

תולי מספר לנו על המפגש:

“הגעתי לרעיון הזה בעקבות כמה מפגשי אינסטגרם שיזמתי עם אנשים שהכרתי דרך האינסטגרם שהציעו לצלם אותי בגלל הקפיצות שאני מעלה לאינסטגרם כל הזמן. לאט לאט הרבה אנשים פנו אליי ורצו לארגן מפגשים. עם הזמן ראיתי שבאמת אינסטגרם ישראל הופך להיות פופולארי והרבה אנשים מתחילים להכיר אחד את השני גם מעבר לתמונות ולכן חשבתי שזאת תהיה הזדמנות מצויינת לאפשר לכל מי שרוצה,להגיע ולהכיר אחד את השני לראות מי האנשים שעומדים מאחורי העדשה.

אני מרגיש שזה הולך להיות משהו היסטרי,משהו שעדיין לא היה בישראל. הגיע הזמן שנראה לכולם שאינסטגרם ישראל זה האינסטגרם הכי מגובש מבחינה חברתית והכי חזק. יש המון המון צלמים מוכשרים שיגיעו ואני בטוח שהמפגש יהיה אפילו מרגש לחלק מהאנשים.

מקום אחד שכולם נפגשים שם. אני רוצה לעשות תמונה קבוצתית שאותה אעלה לאינסטגרם. יהיה תיוג למפגש הזה שאת התיוג כולם ישימו בתמונות מאותו מפגש ואני מכין שלט ענק שיהיה מעל כולנו כשנצלם את התמונה. המטרה שלי היא ליצור את המפגש הכי גדול בארץ שזה מעל 50 איש. עדיין לא עשו משהו כזה והגיע הזמן שמישהו יעשה”.

הנחיות הגעה: למי שמגיע ברכב אפשר להחנות בחינם בחניון רידינג צפון ולרשום ב-waze “מסוף רידינג,תל אביב יפו”. למי שלא מגיע ברכב ממש מאחורי החניון יש את הגשר שנמצא ממול “מקס ברנר” המפגש יהיה בדיוק בסוף הגשר.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק