פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: האם תסכימו להחליף טיסה בחופשה חינמית ליעד לא ידוע, רגע לפני המראה?

כולם אוהבים לטוס. לא לכולם יש את היכולת הכלכלית להרשות לעצמם לעשות זאת לעיתים קרובות, אבל לכל אחד מאיתנו יש את החלום הזה, להגיע לגיל בו חשבון הבנק שלנו יתפוצץ מכסף ונוכל לבחור לטוס לכל יעד בו נחפוץ בכל רגע נתון בלי לחשוב פעמיים. אבל מה אם מדובר בטיסה ליעד בלתי ידוע בהתראה של מהרגע להרגע?

יצרנית הבירה הייניקן, הכינה לממריאים עוברי האורח שהגיעו לשדה התעופה JFK בניו יורק, הצעה מאוד מאוד מפתה, מעניינת ומאתגרת שדרשה מהם חוש הומור טוב, ובעיקר ספונטניות מטורפת. קוראים לה “רולטת ההמראות”.

נציגי החברה פנו לאנשים שאמורים לעלות על טיסות למגוון יעדים שונים ומשונים לחופשה, פגישות עסקים ועוד, והציעה להם להחליף את הטיסה שלהם בטיס חינמית ליעד בלתי נודע שיקבע בהגרלה. כן כן, ממש ככה בלי הכנה מוקדמת, בלי מזוודה תואמת, ותוך שיבוש כל התכניות שנקבעו מראש.


כמובן, מרבית האנשים שהוצע להם להחליף יעד סירבו בנימוס לאחר מחשבה קצרה, אבל היו גם כאלה שהחליטו לקחת סיכון ולזרום, זכו בטיסות למגוון יעדים מעניינים ואפילו נראו דיי מבסוטים מהעניין.

הפעילות השיווקית המגניבה הזאת היא חלק מקמפיין Legends של הייניקן, במסגרתו כבר פורסמו מספר סרטונים, אותם ניתן למצוא בערוץ היוטיוב של הייניקן.

הייניקן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...