האם כוכבי ‘נשואים פלוס’ באמת יתאחדו לפרק חדש?

קשה להאמין, אבל כבר 26 שנים (!!) חלפו מאז שודר הפרק הראשון של אחת מסדרות הקומדיה הגדולות בהיסטוריה, נשואים פלוס. הסדרה שגוללה את סיפורה של משפחת באנדי המטורללת, הפכה עם השנים לקאלט וזוכה לאינסוף שידורים חוזרים בעולם, שודרה לראשונה ב-5 באפריל 1987, וירדה באופן רשמי מהמסך 10 שנים מאוחר יותר בשנת 1997.

לפני כשלושה ימים פורסמה בפייסבוק תמונה המציגה את ארבע כוכבי הסדרה המיתולוגית כשהם ישובים יחד ליד שולחן, במה שנראה כתמונה דיי עדכנית. מעל תמונה מופיע הכיתוב: “תנו לייק עבור איחוד של נשואים פלוס” (תרגום מאנגלית).

התמונה המרגשת והנוסטלגית הזאת הפכה בין רגע לויראלית והחלה להשתולל בפייסבוק עם קרוב למליון וחצי לייקים, מעל 30 אלף שיתופים, וקרוב לחמש עשרה אלף תגובות של מעריצים נלהבים שקפצו על ההזדמנות לכתוב עד כמה הם מתגעגעים לסדרה, וכמה ישמחו לראות שוב את המשפחה המופרעת מתאחד לפרק חדש.

אז האם אנחנו צפויים בקרוב לאיחוד מחודש של כוכבי הסדרה? לא היינו בונים על זה. אין ידיעות חדשות על איחוד צפוי ובנוסף מבדיקה שערכנו באמצעות גוגל, עולה כי התמונה הזאת פורסמה ברחבי הרשת כבר ב-2010 וצולמה במהלך איחוד קודם של כוכבי הסדרה. התמונה חזרה להבלחה ויראלית בזכות עמוד פייסבוק שהחליט לפרסם אותה מחדש ולייצר לעצמו קצת באז ויראלי.

אגב, בשנת 2006 התקיים פרק איחוד מיוחד של נשואים פלוס ברשת FOX האמריקאית, בו נפגשו שוב כוכבי הסדרה אד אוניל, קייטי סגל, כריסטינה אפלגייט ודייויד פאוסטינו לשיחה על הימים היפים, בספיישל ששודר ברשת פוקס.

כאמור, התמונה הויראלית הזאת אולי נגעה בלבבותיהם של המוני גולשים, אך לא מביאה עמה שום בשורה חדשה בעניין איחוד. אנחנו נמשיך לחכות ולחלום, ולכו תדעו, אולי ביום מן הימים זה יקרה.

לייק לפטריה בפייסבוק