פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אם אתם כל כך אוהבים שדיים, כדאי שתדאגו להם

אם יש תכונה אחת משותפת לכל בני האדם על הגלובוס, ללא הבדלי דת, גזע ומין, תכונה המאחדת את האנושות ומשכינה שלום ושלווה בעולם, היא האהבה הגדולה לשדיים. אין מה לעשות. חזה נשי הוא ללא ספק אחת ההמצאות הגאוניות ביותר של בונה עולם.

הסרטון הבא מגיע אלינו מצ’ילה הרחוקה, והוא מעין אוסף אקלקטי של זוגות שדיים בכל מיני סיטואציות בחיים. היות והסרטון בספרדית, סביר להניח שלאחר הצפייה הראשונה בו, לא תבינו מה נסגר עם מי שיצר אותו ואיזה מסר בדיוק הוא מנסה להעביר. אולם, בדיקה זריזה ותרגום של הכיתוב המופיע בסוף הסרטון חושפים כי מדובר דווקא בקמפיין חשוב ולא בסרטון אירוטי שיצר גולש חרמן והעלה ליוטיוב.

אם עדין לא ניחשתם במה מדובר, זהו המסר בסוף הפרסומת: “אם אנחנו כל כך אוהבים אותם, אנחנו צריכים לדאוג להם. דרבנו נשים ללכת להיבדק”. חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד אוטוטו נגמר, אך תמיד יש מקום לעוד קמפיין יצירתי ופרובוקטיבי שינסה לעודד נשים להיבדק, ובמקרה הזה, יעודד גם גברים לעודד נשים להיבדק.

בין שלל הקמפיינים היצירתיים שנתקלנו בהם כמו קמפיין ‘אני טסה לתימן לחודש וחצי’, האפליקציה שמזכירה לנשים להיבדק או חזיית הפלא שמתריעה על שינויים בחזה, לא נתקלנו באף קמפיין שפונה גם לגברים וקורא להם לדאוג לנשים מסביבם. בנוסף, כיף לראות קמפיין ברוח קצת יותר הומוריסטית, למרות שאני בטוח שהוא עשוי לעצבן לא מעט נשים שכבר חלו במחלה בעבר ויודעות כי אין שום דבר מצחיק בעניין הזה. בשורה התחתונה, אחרי שנהנתם ממקבץ השדיים הזה, בדקו האם זו שהכי קרובה אליכם כבר נבדקה, ואם לא, עודדו אותה לעשות זאת. גילוי מוקדם הוא חשוב מאין כמותו וברוב המקרים יכול להציל חיים.


 
 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...