גבר מסוקס רוצה לדעת: האם נגעת בעצמך בזמן האחרון?

בתקופה האחרונה הוצפנו בקמפיינים שונים ומשונים להגברת המודעות לסרטן השד, חלקם לא רעים וחלקם מטופשים להחריד.  קמפיינים אלה אמנם עוררו שיח ברחבי הרשת אך סבלו מקונספט לא ברור, שלא הניע נשים ללכת לבדיקה ולא באמת הגביר את המודעות לסרטן השד. נראה שהקמפיינים המסורתיים אליהם התרגלנו כבר אינם אפקטיביים מספיק וגם אלה שמתיימרים להיות מתוחכמים 2.0 הם נטולי מסר ונופלים בגדול בהנעה לפעולה.

על מנת לעודד נשים לבדוק את החזה שלהם באופן תדיר השיק ארגון הצדקה Rethink Breast Cancer, אפליקציה אשר מעניקה לנשים תזכורת לוהטת וסקסית במיוחד בדמות גבר מסוקס וחצי ערום, המזכיר להן לא לשכוח לגעת, להסתכל ולבדוק את עצמן.

האפליקציה נקראת ‘Your Man Reminder’ והיא מציגה גברים חטובים חצי לבושים, שמתזכרים את המשתמשת שהגיע הזמן לתת לשדיים שלה קצת TLC (טאץ’ לוק אנד צ’ק). האפליקציה השובבה מאפשרת למשתמשות לבחור את הגבר שיזכיר להן לבצע את הבדיקה, לתזמן תזכורת שבועית, חודשית או בהפתעה. בנוסף ניתן לשלוח תזכורת לחברות ואפילו לקבוע באמצעותה תור לרופא נשים ולקבל אינפורמציה רלוונטית בנוגע לסרטן השד ואופן הבדיקה אותה צריך לבצע. האפליקציה החינמית ניתנת להורדה לאייפון ולאנדרואיד.


 

סרטון הפרסומת של האפליקציה ניגש אל הנושא המורכב הזה של סרטן השד בגישה רעננה ומצחיקה שלגמרי יוצאת מהקופסה ומצליחה לתת את ההנעה לפעולה וביצוע הבדיקה, דבר שהיה כל כך חסר בקמפיינים אחרים.

יש שיאמרו שהפרסומת והאפליקציה סובלות מסקסיסטיות, מזלזלות בגברים ואפילו מציגות פן רדוד של המין הנשי, אך אף על פי כן בעיני זה מקרה מובהק בו המטרה מקדשת האמצעים וכמו כן מצפייה בסרטוני התזכורת (כן כן צפיתי בכולם) נראה שהם נעשו בטוב טעם, הומור והרבה כפיפות בטן. מצורפות תמונות של מספר בחורים המופיעים באפליקציה שמאוד ישמחו לבוא ולהזכיר לכן שהגיע הזמן למשש.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק