ישו, מאחוריך: הניסאן החדשה שנוסעת על פני המים

על פי הנצרות, ישו היה האדם היחיד בהיסטוריה שהלך על המים. נשאלת השאלה הפשוטה: אם ישו היה חיי בימיינו אנו, והיה הבעלים של רכב, נגיד… ניסאן, האם הוא היה מצליח לנסוע על המים? אם הייתה תשובה לשאלה הזאת, היא כנראה הייתה מטופשת יותר אפילו מהשאלה עצמה.

לרגל השקת הדגם החדש שלה, Nissan Altima 2013, השיקה יצרנית המכוניות קמפיין קידום מגניב במיוחד. כידוע, קנדה היא מדינה ללא בעיות מיוחדות של מים, ובורכה במאות אגמים ומקורות מים. בחברה יצרו מעין סרטון 3D, אותו בחרו להקרין בעשרות נקודות ברחבי המדינה מעל אגמי מים. אולם, כמו שודאי ניחשתם, ההקרה לא התבצעה על גבי מסך, אלא באוייר הפתוח, בטכנולוגיה המזכירה הולגרמה בשילוב עם סרטי תלת מיימד.על פי אתר digitalbuzz כדי להקרין את הסרטון נדרש קיר מים בגובה של כשלושים מטר ו-כ-2000 ליטרים של מים שניתזו לאוויר כדי לשמש מסך אידיאלי עבור המיצג.

וכך באורח פלא, פורצת מתוך מי האגם הניסאן החדשה ומפגינה ביצועים מגניבים במיוחד תוך שהיא נוסעת על פני המים, צוללת שוב, קופצת החוצה ומבצעת צלחות על פני האגם. האשליה האופטית עובדת הייטב, והאפקטים הויזואליים של המים הניתזים לכל עבר מרגישים אמיתיים לחלוטין. לא בטוח שאדם במעמדו של ישו היה רוכש לעצמו דווקא ניסאן, אבל היי, אף מכונית יוקרה עוד לא נסעה על פני המים, אז ישו יאלץ להתפשר.


לייק לפטריה בפייסבוק