פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטן השד: החזייה המיוחדת תאפשר גילוי מוקדם של המחלה

כפי שכולכם כבר ודאי יודעים, החוד חל חודש המודעות לגילוי המוקדם של סרטן השד בקרב נשים. לפני כשבוע סיפרנו לכם על קמפיין “אני טסה לחו”ל ל  Xחודשים” ששיגע את הרשת וסחף אחריו די בצדק ביקורות שליליות וזועמות מצד נשים שטענו כי מדובר במשחק רשת מטופש שאינו תורם באמת למאבק החשוב הזה.

בכל שנה מאובחנות יותר ממליון נשים ברחבי העולם, כחולות בסרטן השד. ארבע מאות אלף מהן מתות בכל שנה מהמחלה הארורה. המספרים לא חדשים לנו: לנשים סיכוי של כ-12 אחוזים לחלות במחלה, כך שבחישוב מהיר, אחת משמונה נשים תאלץ להתמודד עם המאבק הקשה הזה במחלה שגם אחרי עשרות שנים, עומדת איתנה מול הרפואה המודרנית.

הסרטון הבא מציג מוצר חדש ומהפכני שאמור לסייע לנשים בגילוי מוקדם של המחלה, בשלבים בהם גם בדיקות הממוגרפיה המוכרות וגם בדיקות MRI, לא מסוגלות לגלות אותה. על פי הנתונים המדאיגים בסרטון, הגידול הסרטני מכפיל את גודלו בכל 130 יום לערך, ובממוצע מתגלה אצל נשים רק לאחר 12 שנים בהן הוא דוגר בגוף. הבדיקות הרגילות עשויות לגלות את הגידול לאחר כ-9 שנים בהן הוא קיים והן יעילות בכשבעים אחוזים בערך כשמדובר בנשים מעל גיל 40. אצל נשים צעירות יותר, המצב הרבה פחות טוב, והרבה יותר קשה לגלות את הגידול, עד כדי כך שהבדיקות הרגילות כמעט ואינן אפקטיביות בשלב זה של המחלה.

חזיית הספורט החדשה של חברת First Warning (התראה ראשונה), היא חזייה המצויידת בחיישנים מיוחדים, המסוגלים להבחין בשינויי טמפרטורה ורגישות ברקמות העור בשדיים. החיישנים משדרים נתונים לתכנת מחשב במהלך תקופת הבדיקה וזו מנתחת אותן באמצעות אלגוריתם מתוחכם ומציגה את התוצאות למשתמש. פיתוח החזייה התבצע על בסיס 20 שנות מחקר רפואי, ועל פי הניסויים שנעשו, הוכחה ביעילה ברמת ביטחון של 90 אחוזים, בכל הגילאים.

על פי נתוני החברה, החזייה המיוחדת יכולה להבחין בשינויים ברקמות כבר משלב מוקדם מאוד, 3 שנים לאחר שהחלה להתפתח המחלה. גילוי מוקדם כזה הוא חשוב ביותר, היות וכבר בשלב הזה מליוני תאים בגוף נגועים במחלה, וזהו שלב בו סיכויי ההחלמה שואפים למאה אחוזים.

החזייה אמורה להיות משווקת באירופה כבר ב 2013, וצפויה לקבל גם את אישור משרד הבריאות האמריקאי (FDA) ולהיות משווקת גם בארצות הברית עד 2014.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...