מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אם החזה שלך נראה כך, כדאי שתלכי להיבדק

מרבית הנשים יודעות שעליהן ללכת לבדיקה כאשר הן מזהות גוש או גבשושית בחזה. אולם, אלה לא הסימנים הראשוניים שצריכים לעורר דחף ללכת לבדיקה. קמפיין פרובוקטיבי בחסות ממשלת סקוטלנד מנסה לגרום להגברת המודעות לסרטן השד והסימנים המוקדמים שלו. הסרטון מציג את השחקנית והקומיקאית הסקוטית איליין סמית (שאיבדה את אמה בעקבות סרטן השד), ובו היא עירומה מול המצלמה ומציגה תמונות אילוסטרציה של סימפטומים הנגרמים כתוצאה ממחלת סרטן השד ואשר עשויים להיות סממנים מקדימים לגילוי המחלה.

הממשלה הסקוטית השקיעה משאבים רבים במלחמתה בסרטן השד. המציאות בסקוטלנד היא כי אחת מכל תשע נשים לוקה בסרטן השד. השנה הממשלה הקצתה תקציב של 30 מיליון לירות סטרלינג שישמשו לשידרוג האמצעים הקיימים כיום במרפאות לבדיקות ממוגרפיה וכמו כן להגברת המודעות בקרב נשים לחשיבות הבדיקה והסימפטומים של המחלה.

כיום ישנם טיפולים חדישים למלחמה בסרטן השד ואסור לזלזל בסימנים שהגוף נותן לנו.  ככל שהזיהוי של המחלה מוקדם יותר כך יותר קל לטפל ולמגר את הסרטן מהגוף. זה אף פעם לא נעים ללכת לרופא, זה גם אף פעם לא "הזמן המתאים" וזו כמעט תמיד מטלה שאנו נוטות לדחות למחר. ולמחרתיים. אך זה לא צריך להיות מה שיעצור אותנו מבדיקה מצילת חיים. הבדיקה היא הדרך הטובה ביותר בה תוכלי להוציא את החשש הקטן הזה שיש לך בראש כאשר את מזהה את אחד השינויים המוצגים בסרטון או כשאת רואה סרטונים מהסוג הזה.

לכי להיבדק, כבר היום.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...