פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסקנדלים של דיסני: סדרת תמונות שדיסני היו מעדיפים להשאיר בחשיכה

כולנו מכירים ואוהבים את סרטי דיסני הקלאסיים עליהם רובינו גדל. סרטים לילדים מפורסמים כמו היפה והחיה, שלגיה, במבי, מלך האריות ועוד רבים אחרים הפכו את הילדות שלנו לקסומה וגרמו לנו להאמין שסוף טוב הוא לא מילה גסה, וכי בסוף, תמיד הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר, גם אם בדרך קורות תקלות לא צפויות. גם סדרת הסרטונים המצויירים הבלתי נגמרת של וורנר ברדרס הכוללת את באגס באני, טום וג'רי, דאפי דק ושאר החברים יצרו עבורינו את אותו אפקט בתור ילדים, עם מסר של צחוק, הומור והרבה כיף.

אולם, כפי שכבר ראינו בפוסטים דומים בעבר, יש מי שחושב שכל הסיפורים המרגשים הללו עליהם גדלנו, הם בסה"כ עיוות של המציאות כפי שהייתה מתרחשת בפועל, במידה והדמויות היו אמיתיות והסיפורים הללו היו מתרחשים במציאות.

"דיסהוליווד" הוא פרויקט ויזואלי הזוי למדי של האמן ג'וש רודולפו לואייזה. בניסיונו לבצע מיקס בדמויות אהובות מאגדות דיסני מוכרות. הוא משלב את הדמויות הללו עם דמויות מוכרות אחרות מעולם הקולנוע, המוזיקה והטלויזיה. התמונות שלו מציגות מחווה להוליווד ויחד עם זאת בוחנות מקרוב מאוד את הגבולות בניסיון לבדוק עד כמה החברה שלנו מוכנה לקבל ולסבול עיוותים לא נעימים אך מציאותיים יותר של הדמויות התמימות והמרגשות עליהן גדלה.

עוד בפטריה: העתיד האמיתי של הנסיכות של דיסני

כך למשל אנחנו זוכים להצצה לרומן חד מיני בין פיטר פן לפינוקיו, מגלים כי שלגיה עושה קוק וג'סיקה ראביט מזריקה בוטוקס, מגלים את הסוף האמתי של מערכות היחסים הטרגיות בין טום לג'רי ובין דאפי דאק לבאגס באני, נחשפים לכך שפרדי קרוגר עומד לרצוח את היפהפיה הנרדמת ועוד שלל תמונות מזוהמות שבהחלט עשויות לגרום לטראומה בקרב כמה ילדים בעולם. בנוסף, יוצר לואייזה מחוות לתופעות תרבותיות הוליוודיות כמו הנשיקה המפורסמת של בריטני ומדונה, ותמונות ה"אופס" המוכרות של כוכבות ששוכחות לסגור רגליים ביציאה מהלימוזינה.

באופן אישי אני חייב לומר כי הייתי משלם סכום לא נמוך על כמה מהתמונות הללו ותולה אותן היישר בסלון שלי מעל הטלויזיה. הן מצחיקות, מופרעות ובעיקר מתאימות למי שאנחנו היום. ילדים גדולים שמסרבים להתבגר וכבר מזמן הבינו שהעולם הזההוא הכל חוץ מקסום ותמים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תכנים מומלצים:

– התגובה של הילדה המתוקה הזאת כשהיא מגלה שאמה בהריון היא פשוט הורסת

– פורטרטים עוצמתיים של צעירים החושפים בתמונות את חוסר הביטחון שלהם

הבחורה הזאת השתכרה והתעלפה. זה מה שהידיד שלה עשה לה לעיני המצלמה 

– נפלא: אוסף תמונות של חיות בתוך רחם אמם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...