תלמידי תרצה גרנות משתפים פעולה עם גרינפיס בסדרת מודעות נהדרת

נסו לדמיין  אנרגיה הנמצאת סביבכם, חופשית, אבל בלתי מנוצלת. אנרגיה היכולה להוזיל  את תשלום חשבון החשמל ולהפוך אותנו ליותר ידידותיים לסביבה. בדיוק בנושא זה – אנרגיית השמש עוסק הפרויקט של הסטודנטים במגמת הארט דיירקשן במכללת ACC.

הפרויקט בשיתוף עם גרינפיס ישראל, נוגע בבעיה גלובלית, ומביא בדרך יצירתית למרכז הבמה את נושא ניצול אנרגיית השמש לטובתנו וכמובן גם את הפסקת זיהום כדור הארץ.

במסגרת פרויקט סיום שנה א’ בלימודי הארט דיירקשן של מכללת ACC, הסטודנטים נפגשו עם מנהל הניו מדיה של גרינפיס ישראל שהעביר את הבריף לפרויקט והסטודנטים נדרשו ליצור מודעות פרסומיות.

גרינפיס 1
יוצר: אדם אגמון

המודעות שנוצרו על-ידי התלמידים  קיבלו חשיפה ובאזז בינלאומי בעמודי הפייסבוק של גרינפיס ברחבי העולם, ובמדינות כמו תורכיה, ארה”ב וצ’כיה מספר עבודות נבחרו להוביל את הנושא בדפי הפייסבוק השונים. בגרינפיס תורכיה לדוגמה, המודעה של גיל משעל זכתה למעל ל-2000 לייקים ו-970 שיתופים.

מכללת ACC משתפת פעולה עם מגוון עמותות בארץ והמכללה תמשיך בפעילות החברתית כחלק מה-D.N.A של המקום לעזור בפרויקטים חברתיים ולתת לנושאים חשובים במה קראייטיבית.

גרינפיס 4
יוצר: אדם אגמון
גרינפיס 3
יוצר: גיל משעל
גרינפיס 2
יוצר: אופיר שיח

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק