24 תמונות מהפנטות ומדהימות של בעלי חיים בתוך רחם אמם

חתולים, כלבים, ארנבים ושאר חיות מתוקות אחרות שובות את ליבנו מדי יום ברשתות החברתיות, עם אינסוף סרטונים מצחיקים, ממים משעשעים, ומתיקות שאי אפשר לעמוד בפניה. סדרת התמונות הבאה כנראה לא תסחט מכם את ה”אוווווו” הידוע לשמצה, אבל בהחלט תגרום לכם להיות מהופנטים למסך לכמה רגעים.

סדרת התמונות המציגות שלל חיות ברחם אמן (או בתוך בביצה בחלק מהמקרים) אמנם לא חדשה וחלק מהתמונות כבר פורסמו בעבר ברשתות החברתיות, אבל אנחנו מוצאים את עצמנו נדהמים בכל פעם שאנחנו פוגשים אותה. כאמור, חלק מהתמונות נוצרו כבר בשנת 2009, כחלק מסדרה של נשיונאל ג’אוגרפיק בשם “חיות בתוך הרחם”.

מפיק הסדרה פיטר צ’ין השתמש בטכנולוגיה מיוחדת ומתקדמת שכללה הדמיה רפואית, סריקות אולטרא סאונד בתלת מימד, מצלמות זעירות וגרפיקה ממוחשבת כדי ליצור את התמונות המדויקות הללו שאמנם לא אמיתיות במאה אחוז, אבל מעניקות הצצה ריאליסטית ומאוד קרובה למציאות למראה של העוברים הללו בתוך גופה של אמא שלהם

לשם ההבהרה נציין כי מרבית בעלי החיים המופיעים כאן הם יונקים ומתפתחים בתוך רחם, אבל חלקם, כמו הנחש והפינגווין לדוגמה, בוקעים מתוך ביצה והתמונות מתייחסות לביצה כרחם. במקרה של חלק מהכרישים אגב, הביצים בוקעות בתוך גופה של האם ויוצאים לעולם ממש כמו עוברים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @cutebabyanimals_ink

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilonka (@beautyworld.ilona)

לייק לפטריה בפייסבוק