פורטרטים עוצמתיים של צעירים החושפים בתמונות את חוסר הביטחון שלהם

פרוייקט הצילום What I Be Project של הצלם סטיב רוזנפלד, הוא פרוייקט נפלא, המציג סדרת תמונות של בני אדם אשר חושפים באומץ רב את החולשות הכי גדולות שלהם ואת האלמנטים הפיזיים, המנטליים והרגשיים שגורמים להם לחוסר ביטחון בחיים. מאות אנשים כבר השתתפו בפרויקט במסגרתו הם בוחרים משפט המתאר בצורה המדוייקת ביותר את חוסר הביטחון שלהם וממקמים אותו במיקום הולם אותו בחרו על הגוף שלהם.

סדרת התמונות העצמתית מציגה שלל בעיות ותופעות מוכרות איתם נאלצים מרבית בני האדם להתמודד ברמה החברתית. בין בתמונות ניתן למצוא בחורה שעל פניה כתובה המילה Ugly (מכוערת), בחורה אחרת שעל פניה נכתב “פני סוס”, ילד שמן שעל זרועו הכיתוב “יותר מידי שמן לנסיעה הזאת” וגם בחור מקועקע וקטוע יד שמציג את הגדם המקועקע שלו ולצידו הכיתוב “אתם לא יכולים לעשות את זה”.

הצלם רוזנפלד מספר על הפרוייקט: “בחברה של היום נאמר לנו שאנחנו חייבים להיראות בצורה מסויימת. אם אנחנו שונים מהנורמה, שופטים אותנו ולעיתים גם הורגים אותנו. התחלתי את הפרויקט הזה בכדי ליצר ערוץ תקשורת חדש ולעזור לחברה לקבל שונות ולהיות בעלת ראש פתוח ולב פתוח. כל מי שלקח חלק בפרוייקט הזה הוא אמיץ. הם חושפים את החולשות שלהם לעולם וחושפים צדדים שלהם שאיש לא ראה לפני. על ידי כך שהם עושים את זה הם בעצם מתמודדים עם חוסר הביטחון ומוכיחים שהחולשות שלהם לא מגדירות את מי שהם באמת”.

אספנו עבורכם את התמונות החזקות מתוך הפרויקט. אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של הצלם וגם לצפות בכל התמונות באתר של הפרוייקט או באינסטגרם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק