פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת השתכרה והתעלפה. זה מה שהידיד שלה עשה לה לעיני המצלמה

לא פעם אנו נחשפים ברשת לסרטונים מצמררים בהם צעירים מעלים לרשת בלי טיפת בושה סרטונים החושפים מקרים נוראיים  של התעללויות פומביות וניצול של צעירים אחרים, כאשר אחד המקרים המפורסמים יותר היה זה שהתרחש בארצות הברית לפני כשנה כאשר חבורת שחקני פוטבול תיכוניסטים צעירים, אנסו צעירה שיכורה ששהתה איתם בדירה וצילמו סרטון מזעזע בן 12 דקות בו הם מספרים מה עוללו לה.

הסרטון המפתיע הבא, מציג בחור שמצלם את עצמו כשברקע ידידה שלו שוכבת מעולפת על הספה כשהיא שיכורה לגמרי. הבחור פונה אל המצלמה ואומר "ג'קי התעלפה על הספה. נחשו מה אני הולך לעשות לה". מיד לאחר מכן, הוא ניגש ומבצע בה את זממו.


כמובן, בניגוד למקרים אחרים כדוגמת זה שציינו בתחילת הכתבה, לבחור הזה היו תכניות אחרות ובמקום לפגוע בה או לנצל את העובדה שהיא מעוכה כדי ולהטריד אותה מינית, הוא בוחר לשים כרית מתחת לראשה, לכסות אותה בשמיכה ולהכין לה תה חם. בסוף הסרטון הוא פונה אל המצלמה ואומר: "גברים אמיתיים, מתייחסים לנשים בכבוד".

הסרטון הזה, שנוצר כתגובה לאותו מקרה אונס מזעזע בעקבותיו נשלחה חבורת הצעירים המתעללים לכלא באחד המשפטים המדוברים של השנה החולפת בארצות הברית, הוא קצר וקולע ובעל מסר חד וחשוב. למרות שפורסם לראשונה לפני כשנה, הוא זוכה כעת שוב לבאז ויראלי מחודש בעקבות כמה פרסומים בבלוגים מוכרים, וגרף עד כה מליוני צפיות ועשרות תגובות של גולשים שמביעים תמיכה והסכמה עם המסר החשוב. מעולה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...