פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: פורסם סרטון הרגעים הגדולים בפייסבוק של אדולף היטלר

בימים האחרונים חפרנו לכם כאן די הרבה על אפליקציית A look back של פייסבוק, המאפשרת לכם הגולשים לייצר לעצמכם את סרטון הרגעים הגדולים שלכם בפייסבוק בלחיצת כפתור, לרגל חגיגות יום ההולדת העשירי של הרשת החברתית שהוקמה בשנת 2004.

סרטוני הרגעים הגדולים הללו, הפכו בשבוע החולף לתופעת רשת של ממש, החל מהסיפור על האב שפנה בדמעות לפייסבוק בבקשה שתתן לו אפשרות לראות את סרטון הרגעים הגדולים של בנו שנפטר, ודרך סרטון הרגעים הגדולים – הגרסה הכנה, ועוד שלל סרטונים פיקטיבים שנוצרו על ידי גולשים על דמויות מפורסמות וסלבריטאים.


אחד הסרטונים היותר מעוררי מחלוקת בז'אנר הזה פורסם לפני יומיים ביוטיוב ומציג את הרגעים הגדולים של לא אחר מאשר אדולף היטלר ברשת החברתית, כולל מגוון תמונות וסטטוסים פיקטיביים של הצורר הנאצי. כמובן, קל מאוד לסלוד מהסרטון ולטעון בצדק כי הוא ממש לא מצחיק ומאוד לא פוליטיקלי קורקט, אך מצד שני, כפי שאנחנו כבר יודעים ממגוון סרטוני "היטלר מתעצבן על…", ברשת אוהבים לצחוק על היטלר, וכל עוד מתייחסים אל הסרטון בהתאם, כסרטון הומור שחור ותו לא, הוא נסבל, ואם אתם מחובבי הז'אנר, אפילו קצת מצחיק, במיוחד שתי השניות האחרונות בסרטון.

בנוסף להיטלר, גם זכו לסרטונים כאלה גם פוטין, ג'סטין ביבר, וולטר וויט משובר שורות (הייזנברג), ברק אובמה ואחרים. ריכזנו עבורכם את הסרטונים הללו כאן, ואתם מוזמנים לצפות בהם.

פוטין


ג'סטין ביבר


וולטר וויט (הייזנברג)אובמה


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...