פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מארק צוקרברג משתף את סרטון הרגעים הגדולים שלו בפייסבוק

ביומיים האחרונים מציפים את פיד הפייסבוק של כולנו אינסוף סרטוני גולשים המשתתפים בחגיגות יום ההולדת העשירי של פייסבוק, באמצעות אפליקציית פייסבוק חביבה בשם A look Back שיצרה פייסבוק לכבוד יום ההולדת שלה, המאפשרת לכל גולש לייצר לעצמו סרטון חגיגי עם הרגעים הגדולים שלו ברשת החברתית.

הגימיק הזה מיצה את עצמו דיי מהר, ומרבית הסרטונים שלכם, ואל תפגעו, לא ממש מעניינים את הגולשים האחרים, ממש כמו שסרטון הסיכום שלי לא מעניין אפילו את אמא שלי. ובכל זאת, בין שלל הגולשים ששיתפו את סיכום עשור הפייסבוק שלהם, סרטון אחד משך את עיננו ואת עיני הגולשים יותר מכל השאר, הסרטון של לא אחר מאשר מר מארק צוקרברג בכבודו ובעצמו, שהשתמש גם הוא באפליקציה ומשתתף בחגיגה.

כמובן, צוקרברג הצטרף לפייסבוק כבר בשנת 2004, שנת ההקמה של פייסבוק, והסרטון שלו מכיל תמונות מסקרנות מצעירותו וגם המון תמונות זוגיות עם אשתו פריסיליה צ'אן, ובנוסף, כמה סטטוסים בולטים שלו שזכו למאות אלפי לייקים.

אי אפשר לומר שהסרטון הזה ימסמר אתכם לכסא, אבל בהחלט מגניב לראות כיצד האיש מאחורי האימפריה מתנהג לרגע כאחרון הגולשים, ומשתף אותם בכמה רגעים אישיים שלו, המהות האמיתית והמקורית של הרשת החברתית שיצר, לפני שהפכה להיות עסק כלכלי לכל דבר. בסופו של יום, אפשר לומר שהסרטון של צוקרברג הוא לא רק חגיגת עשור לפייסבוק, אלא סוג של פרידה מהתמימות והקסם שלה. מוזמנים לצפות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...