פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אב בפניה נרגשת לפייסבוק: תנו לי לראות את סרטון הרגעים הגדולים של בני שנפטר

ביומיים האחרונים מציפים את פיד הפייסבוק של כולנו אינסוף סרטוני גולשים המשתתפים בחגיגות יום ההולדת העשירי של פייסבוק, עם סיכום הרגעים הגדולים שלהם ברשת החברתית הכוללים את מיטב הסטטוסים והתמונות שלהם. את הסרטונים הללו מייצרת אפליקציית פייסבוק חביבה בשם A look back שיצרה פייסבוק לכבוד יום ההולדת שלה, ומאפשרת לכל גולש לייצר לעצמו סרטון סיכום שכזה בלחיצת כפתור.

בין שלל הסרטונים המעייפים של הגולשים, נחשפנו לסיפור אחד עצוב במיוחד. ג'ון ברלין, איבד את בנו ג'סי לפני כשנתיים בתחילת 2012.  בסרטון יוטיוב מרגש שפרסם אתמול, הוא עומד מול המצלמה בעיניים דומעות ובקול חנוק, ומספר כי מאז שבנו נפטר, ולמרות שניסו בכל דרך אפשרית, לא הצליחו בני משפחתו להיכנס לפרופיל הפייסבוק שלו. ג'ון פונה בסרטון לכל מי שיכול לעזור ומבקש רק דבר אחד מפייסבוק: תנו לי לראות את סרטון הרגעים הגדולים של בני בפייסבוק.


הסרטון שפרסם ג'ו שותף באתר Reddit וזכה שם כצפוי לאלפי תגובות ושיתופים מגולשים שהציעו לעזור בשלל דרכים כולל פריצה לחשבון הפייסבוק של בנו, אך מצד שני, גם בתגובות גולשים שהטילו ספק באמינות הסיפור והסרטון. באתר The Daily Dot, ערכו בדיקה וגילו שאכן מדובר באדם אמיתי שבנו נפטר.

צפו: סרטון הרגעים הגדלים של מארק צוקרברג

ואכן, פחות מיממה לאחר שפורסם, הויראליות שלו עשתה את שלה, והסרטון הגיע גם לעיניהם של קברניטי פייסבוק. בסטטוס שפרסם האב בעמוד הפייסבוק שלו הוא כותב: "זה עבד. כרגע התקשרו אלי מפייסבוק והם הולכים לייצר סרטון מיוחד לבן שלי במיוחד עבורינו. הם גם ביקשו להוסיף כי יבחנו דרכים חדשות כיצד הם יכולים לעזור למשפחות שאיבדו את האהובים שלהם. תודה חברים ותודה לפייסבוק".

סטטוס ג'ון

ובינתיים, עד שפייסבוק יממשו את ההבטחה שלהם, גולשים זריזים ובעלי יכולת עריכה בסיסית, הפתיעו את האב הנרגש עם כמה סרטוני look back שיצרו במיוחד עבורו ובהם מופיעים הרגעים הגדולים של ג'סי, בנו שנפטר. כפי שתוכלו לראות בסרטון, אי אפשר שלא להתרגש מהמחווה הזו:


אנחנו ממתינים לראות את הסרטון הסופי שתיצור פייסבוק שודאי יכה גלים ברשת. נעדכן אתכם כמובן בהמשך הסיפור כשיגיע הסוף השמח-עצוב.

תמונה ראשית: The Daily Dot

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...