פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

מפחדים מהצל של עצמם

מה קורה כשילדים קטנים פוגשים לראשונה את הצל שלהם. תהנו!


 

מבט לאחור על הפייסבוק של וולטר וויט

הקומיקאי דריק ווטס העלה לערוץ היוטיוב שלו סרטון מחווה נהדר לדמותו של וולטר וויט מהסדרה שובר שורות. איך חייו של וולטר היו מוצגים במידה והיה לו חשבון פייסבוק וגם הוא היה מחליט לשתף את סרטון אפליקציית יום ההולדת של פייסבוק.

באמצעות החיידק – כל מה שמדבק ברשת


 

הפספוסים החזקים של השבוע

ערוץ היוטיוב failarmy ריכז יחד את קטעי ה FAILים המשעשעים ביותר שעלו לרשת במהלך השבוע האחרון. תהנו!


הרגעים הגדולים שלכם בפייסבוק – הגרסה הכנה

צמד יוצרי היוטיוב טריפ וטיילר, שמו לב, כמו גולשים רבים אחרים, שאפליקציית חגיגת יום ההולדת של פייסבוק, זו שיוצרת עבורכם את סרטוני סיכום הרגעים הגדולים שלכם בפייסבוק, לא תמיד עושה את העבודה שלה כמו שצריך, ובמקרים רבים מייצרת סרטון מעפאן עם תכנים לא ממש קשורים לחייו האמיתיים של הגולש.

לפני שלושה ימים, העלו השניים סרטון משעשע במיוחד, הגרסה הכנה לסרטון הרגעים הגדולים של פייסבוק. בואו נודה על האמת. אנחנו לא באמת כאלה מעניינים, ויותר מזה, רשת פייסבוק לא באמת מכירה אותנו כמו שהיא חושבת. צפו בסרטון המצחיק.ג’אגלינג כמו שלא ראיתם מעולם

ארבעת הילדים האלה מבצעים תרגילי ג’אגלינג מטורפים במיוחד, ככל שהסרטון נמשך התרגילים רק הופכים להיות יותר ויותר מורכבים.


 

הציוצים המרושעים של קימל

אחת הפינות היותר מצחיקות בתכנית של ג’ימי קימל היא ‘ציוצים מרושעים‘. למי שלא מכיר, הקונספט די פשוט, ג’ימי קימל מזמין כוכבים מוכרים שיפגינו קצת הומור עצמי ויקריאו למצלמה ציוצים מרושעים ש”מעריצים” שצייצו עליהם בטוויטר. בין הכוכבים שהשתתפו הפעם תוכלו למצוא את ג’ורג’ קלוני, ג’ניפר גארנר, ג’ון גודמן, טום הנקס ועוד. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...