פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סיפור אהבה מתוק וטראגי בין ארנב לארנבת בפרסומת נהדרת וממיסת לב

עוד לא התאוששנו מסיפור האהבה המרגש בין הכלבלב לסוס בפרסומת הסופרבול של Budweiser, והנה, נתקלנו בפרסומת מרגשת ומקסימה נוספת, המציגה סיפור אהבה טראגי במיוחד בין שני בובות ארנבים שבסה"כ רוצות לנסות ולפגוש האחד את השניה, אך נתקלות במכשול בעייתי, עם סוף עצוב במיוחד.

הפרסומת מציגה בובת ארנב מתוקה, היושבת על הדשבורד של רכב פולקסווגן-גולף ומביטה מבעד לשמשה אל עבר הרכב שנוסע מקדימה. הארנבון המתוק מזהה כי על השמשה האחורית של הרכב ממול דבוקה ארנבת יפהפיה, לפחות במונחים של ארנבים, המביטה בו בחזרה ונראית מעוניינת. אולם, בזכות מערכת שמירת המרחק האוטומטית של פולקסווגן, ולמרות שהשניים כבר נמצאים מרחק נגיעה זה מזה, שני הרכבים מתחילים להתרחק, ושני הארנבונים מזילים דמעה בעצב.


הפרסומת הזו של פולקסווגן שוחררה כבר לפני חודשיים לרשת ולא עוררה באז רב במיוחד למרות שהיא מבריקה, ותגרום לכם לחייך חיוך מתוק-עצוב. לטעמנו, בפולקסווגן היו חייבים לבחור בה כפרסומת הסופרבול שלהם, במקום פרסומת המלאכים והכנפיים הבינונית שהפיקו עבור הסופרבול. עם החשיפה הנכונה, ואולי עם שינוי קל בפסקול לשיר קצת יותר מרגשה ונוגה, הפרסומת הזו הייתה יכולה לגרור מליוני צפיות.

אנחנו אהבנו מאוד, מה אתם חושבים?

ארנבונים 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...