פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סקר תמונות הזוי מבקש מכם לקבוע: היטלר או פיקניק

אתר PlayBuzz הוא אתר חביב המאפשר לגולשים לייצר סקרים, משחקים ושאלונים משעשעים עבור שאר הגולשים. ה"שעשועון" ההזוי והממש לא פוליטיקלי קורקט הבא, שעלה לאתר כבר בספטמבר 2013, החל להופיע אתמול על הפיד של רבים מאיתנו, וזכה לפתע לגל ויראלי מוזר. למה מוזר? כי השאלון עליו אתם מתבקשים לענות נקרא "היטלר או פיקניק".

השאלון מציג סדרה של עשר תמונות ישנות ופסטורליות המוצגות בזום יחסי כך שניתן לראות רק חלק מהתמונה המלאה, כאשר אתם הגולשים מתבקשים לקבוע האם מדובר בתמונה משפחתית שלווה וכיפית של פיקניק אביבי קסום או לחילופין, סצנה מתוך עוד אחת מחגיגות הרייך השלישי בה מופיע גם הצורר היטלר.

ובכל זאת, אם נתעלם לרגע מחוסר הטאקט של השאלון הזה, ונניח שמדובר בניסיון בינוני להצחיק, התמונות של היטלר ה"אנושי" שמחבק ילדה קטנה וחוגג עם נתיניו תמיד מצליחות לזעזע וליצור הרגשה של שמחה פיקטיבית ודממה רועמת שבקעה מגרמניה הנאצית של סוף שנו תהשלושים ותחילת שנות הארבעים.

מוזמנים לנסות את מזלכם, והנה רמז קטן מאיתנו: אם זה נראה כמו פיקניק, זאת כנראה תמונה של היטלר. כמו כן רגע לפני שאתם מתחילים את השאלון אנחנו מזמינים אתכם גם לבדוק שאלוני "בחן את עצמך" נוספים שעלו לאחרונה באתר. תהנו!!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...