פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: האח הפתיע את אחותו עם מתנת יום הולדת שהיא לעולם לא תשכח

ניקולאס פוברט, בחור צרפתי בן 19, מטייל בעולם כבר קרוב לשנתיים. בעקבות היותו רחוק מביתו ומשפחתו שבפריז, לא התאפשר לו להיות עם אחותו ביום ההולדת האחרון שלה ולהעניק לה מתנת יום הולדת כמקובל. השנה, רגע לפני יום הולדת נוסף של אחותו, החליט ניקולאס להפתיע אותה עם מתנה יוצאת דופן.

בסרטון שזכה לשם "My Way Back Home", צופה אחות של ניקולאס ביום ההולדת שלה בסרטון מיוחד שהכין אחיה עבורה. בסרטון, הוא מצולם על רקע החופים הקסומים של גוואטאמלה, ומספר לה שנורא התבאס להחמיץ את יום ההולדת הקודם שלה ולכן דאג להיעזר בילדים המקומיים בגוואטאמלה כדי להכין לה מתנת יום הולדת אותה הוא מחזיק בידו. היות והוא אינו יכול להעביר את המתנה דרך המצלמה, מכריז ניקולאס שיש לו רעיון מוצלח יותר. הוא שם תרמיל על גבו יוצא למסע.


מצלמת ה-GoPro שלו מתעדת אותו צועד וצועד וצועד, על רקע הנופי הפסטורלים והנפלאים של גוואטאמלה, במסע הארוך לעבר פאריז. לאט לאט הולכת ומתבהרת התמונה, והאחות המופתעת שצופה בסרטון מתחילה להבין שהאח בעצם מתכנן לחזור הביתה במיוחד עבורה. בסוף הסרטון עולה האח על מטוס, נוחת בפאריז, ומגיע ממש עד דלת הבית, שם הוא מבקש מאחותו שתפתח לו. האחות הנרגשת רצה לעבר הדלת, פותחת אותה ומגלה שם את אחיה. חיבוקים, נשיקות, שמחה גדולה.

כמובן, הקונספט הזה לא זר לישראלים שכנראה המציאו את הקונספט הכיפי של חזרה הביתה בהפתעה מטיול ארוך בעולם, הפתעה שנפוצה בעיקר בקרבת ליל הסדר וראש השנה. הסרטון המתוק הזה שצבר קרוב לרבע מליון צפיות אמנם קצת משעמם בהתחלה, אבל שווה לשרוד את הדקה וחצי הראשונות הראשונות עבור מנת הריגוש שמגיעה בסופו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...