זו כנראה הניצבת הכי גרועה שהופיעה אי פעם בסדרה “חברים”

למרות שירדה מהמסכים כבר לפני למעלה מעשור, “חברים”, אחת הסדרות הקומיות האהובות והפופולריות ביותר בכל הזמנים, ממשיכה להעסיק את המעריצים שלה כל הזמן. חוץ מכמות השידורים החוזרים האינסופית שלה, כמעט בכל שבוע מתפרסמים ברחבי העולם אייטמים שמנסים לחשוף פרטים חדשים או רגעים קומיים נסתרים מתוך הסדרה.

הפעם, הצליח אחד הגולשים הערניים להבחין ברגע מצחיק במיוחד שהתרחש ברקע של אחת הסצנות בפרק מתוך העונה השישית של הסדרה. כידוע, לאורך העונות של חברים השתתפו מאות ניצבים בצילומים, חלקם הגדול בתפקיד עוברי אורח שמאיישים את בית הקפה “סנטרל פרק”.

אולם, בעוד רוב הניצבים מפנימים שכל שעליהם לעשות הוא להתנהג בטבעיות ולא לבלוט ברקע, הניצבת בסרטון הבא סיפקה את אחת ההופעות הכושלות של ניצב בסדרת טלוויזיה, עם יכולת משחק עגומה במיוחד ב-3 שניות שכנראה לא ייכנסו לקורות החיים שלה בדרך לתהילה. ככה זה כשאת לוגמת שלוק דמיוני מכוס קפה ואז מתחילה ללעוס בלי סיבה הגיונית.

 

לא ברור מי היא אותה ניצבת וכיצד התפתחה קריירת המשחק שלה אחרי הרגע המביך הזה, אבל ההשערה שלנו היא שכעת, לאחר שהכישרון שלה נחשף ברחבי הרשת, היא לא תישאר מחוסרת עבודה בזמן הקרוב.

מתים על חברים? מוזמנים לגלות את הסוד המפתיע מאחורי המקום הקבוע של החברים בבית הקפה “סנטרל פרק”, לראות איך קיר המטבח של מוניקה השתנה ללא היכר לאורך השנים, ולהיחשף לאינסוף פרטי טריוויה מעניינים על “חברים” שכנראה לא הכרתם לפני.

לייק לפטריה בפייסבוק