פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה יוצר ציורי תלת מימד מדהימים שקשה להאמין שהם לא אמיתיים

כשמביטים בסדרת הציורים המהפנטת שמיד תראו, קשה להאמין שהאמן שעומד מאחוריהן, ניקולה קולגיץ' שמו, כלל לא התעסק בציור עד לפני 3 שנים. הכישרון אמנם תמיד היה שם, או כך לפחות טענו הקרובים שלו לאורך השנים, אבל אמנות לא ממש עניינה אותו, ורק לאחרונה החליט לתת הזדמנות לתחביב הזה שלו ולנסות לראות לאן יוכל להגיע עם הכישרון החבוי שלו.

תחילה התמקד ניקולה בציור פורטרטים, אך מהר מאוד הגיע למסקנה כי ישנם רבים וטובים ממנו בגזרה הזאת, ולכן החליט לנסות למצוא תחום חדש ושונה בו ידע שהוא יכול להיות הטוב ביותר. והוא אכן מצא אחד כזה: ציורים בתלת מימד, וכפי שתוכלו לראות, התוצאה הסופית פשוט מטורפת.

באמצעות עפרונות צבעוניים, מרקרים, צבעי פסטל ושימוש מינורי במברשת אוויר, יוצר ניקולה ציורי 3D מדהימים שנראים כאילו פורצים החוצה מתוך הדף, כאלה שדרוש מבט מעמיק במיוחד כדי לקלוט שמדובר בציור ולא בחפצים או בעלי חיים אמיתיים. למעשה, רק כשמביטים בסרטון הוידאו (בסוף הפוסט) בו הוא מסובב את הנייר, נחשפת האמת הבטוחה והדו מימדית מאחורי הציורים.

אספנו עבורכם 20 יצירות נבחרות של קולגיץ' ואם אתם רוצים לראות עוד ולהבין כיצד בדיוק הוא יוצר אותם, אתם מוזמנים לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלו (לינק בסוף הפוסט) ולצפות בעבודות ובסרטונים נוספים .

ציורי תלת מימד 1

ציורי תלת מימד 2

ציורי תלת מימד 3

ציורי תלת מימד 4

ציורי תלת מימד 5

ציורי תלת מימד 22

ציורי תלת מימד 6

ציורי תלת מימד 7

ציורי תלת מימד 8

ציורי תלת מימד 9

ציורי תלת מימד 10

ציורי תלת מימד 21

ציורי תלת מימד 11

ציורי תלת מימד 12

ציורי תלת מימד 13

ציורי תלת מימד 14

ציורי תלת מימד 15

ציורי תלת מימד 16

ציורי תלת מימד 17

ציורי תלת מימד 20

ציורי תלת מימד19

וכך נראים הציורים כאשר מזיזים את הנייר:


קליק כאן לביקור בעמוד הפייסבוק של ניקולה קולגיץ'

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...