פרט הטריוויה הכי מגניב שלא שמתם לב אליו בסדרה “חברים”

גם אם אתם מחשיבים את עצמכם למעריצים גדולים של הסדרה “חברים” וגם אם צפיתם כבר אינסוף פעמים במיליוני השידורים החוזרים של הקומדיה שאף פעם לא מפסיקה להצחיק, סיכוי מאוד נמוך שאי פעם הצלחתם להבחין בפרט המגניב הבא, שפותר חור גדול בעלילה, שאולי לא ממש הפריע לכם עד היום, אבל בטוח חשבתם עליו לפחות פעם אחת.

ניו יורק, העיר בה מתרחשת העלילה של חברים, היא כידוע עיר עמוסה למדי שאף פעם לא הולכת לישון. כיאה לעיר שכזאת קשה שלא לתהות כיצד יכול להיות שבכל פעם שרוס, רייצ’ל ושאר החבורה הגיעו לבית הקפה השכונתי האהוב עליהם “Central Perk”, הספה המפורסמת שלהם שנראית גם כמו המקום הכי מגניב בבית הקפה, נותרה פנויה ומחכה רק להם.

גם טניה גרמן, כתבת באתר Bustle, שאלה את עצמה את אותה השאלה פעם אחר פעם, עד שהחליטה לחקור את העניין לעומק. אחרי צפייה בכמה פרקים רצופים של הסדרה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים, היא עלתה על הפתרון המפתיע, שהיה שם כל הזמן ממש מתחת לאף שלנו.

אף אחד אף פעם לא שם לב לכך, אבל על השולחן לצידו יושבים החברים, מונחים תמיד כל מיני פריטים: תפריטים, תיקים של החברים, מפתחות, עיתונים ועוד חפץ אחד שלא שמתם לב אליו. מזהים?

כן כן, על השולחן ישב לו כל הזמן הזה, במשך 10 עונות, שלט שחור קטן ועליו הכיתוב “Reserved” (“שמור”). מסתבר שהחברים נהגו להזמין את השולחן הזה דרך קבע, אבל אנחנו הצופים אף פעם לא ראינו את זה קורה.

חברים 3

בהחלט חדשות מרעישות שאחריהן אפשר סוף סוף לישון בשקט. אתם ודאי תוהים כיצד ניתן לשים לב לפרט כל כך קטן. בעיקרון אתם צודקים, אבל מסתבר שהוא היה שם כל הזמן מול העיניים שלנו.

העולם שעצר את נשימתו בחיפוש תשובה לסוגיית השולחן הפנוי יכול לנשום סוף סוף לרווחה והיוצרים של חברים יכולים להיות מבסוטים על התחכום והדאגה מראש לפרטים הקטנים. בהנחה שאנחנו לפני עוד עשור של שידורים חוזרים של הסדרה, אנחנו רק יכולים לקוות שהמעריצים האדוקים ימצאו עוד פרטי טריוויה מגניבים כאלה, שיבזבזו לנו את הזמן בכיף, ממש כמו הסדרה.

רוצים עוד? הנה 52 עובדות שלא ידעתם על חברים

לייק לפטריה בפייסבוק