הבחור הזה הפך את הבית שלו לבריכת כדורים ענקית כדי למתוח את אשתו

לאחר שבפעם הקודמת גרם לאשתו המתוקה בריטני להאמין שהפיל בטעות ומול עיניה את בנם המשותף מהקומה השנייה של הבית במתיחה מעולה ואכזרית במיוחד, החליט רומן אטווד, אמן המתיחות המוכשר, להוריד קצת את הרגל מהגז ואמנם למתוח אותה שוב כמיטב המסורת, רק הפעם עם פחות הארד קור וילדים מתים.


בזמן שבריטני העבירה את היום בעבודה הבינו החליטו רומן והילדים להשתעשע מעט ולהפוך את הבית לג’ימבורי ענק. באמצעות משאית שפרקה לתוך ביתם עשרות שקים ענקיים מלאים בכדורי פלסטיק רכים, שהפכו את הבית לבריכת כדורים ענקית כך שלא נותרה בו אפילו פינה אחת לא מכוסה. אם זה לא מספיק, נבנתה גם טרמפולינה גדולה בסלון הבית כדי שאפשר יהיה לקפוץ מהקומה השנייה למטה, וכדי למקסם את ההנאה, הוזמנו גם כמה חברים להשתתף במסיבה, כשכולם מחכים לרגע בו בריטני תחזור ותגלה מה קרה לבית.

הרגע בו בריטני פותחת את דלת הבית וערימה של כדורים נופלת עליה כמו בסרטים המצוירים הוא בהחלט משעשע, אבל בדיוק כמו שאנחנו היינו מגיבים אם היינו מגיעים הביתה ומגלים מראה שכזה, בריטני ממש לא נרתעה מהעניין, לא התעצבנה ולו לרגע, ובמקום זה פשוט הצטרפה לחגיגה והוסיפה עוד מיימד של קנאה אצלנו כלפי החיים המשוגעים של השניים האלה. מישהו מכיר מקום זול לרכוש בו כדורים?

מוזמנים להיזכר בעוד מתיחות אדירות של רומן אטווד.

לייק לפטריה בפייסבוק