פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המתיחה האכזרית בעולם: “אופס, הרגתי את הבן שלנו”

לפני שאתם מתחילים לקרוא, יש לנו מסר חשוב להעביר: אל תנסו את זה בבית. אלא אם כן אתם מעוניינים להירצח, להתאלמן, או חמור מכך – להתגרש.

אמן המתיחות רומן אטווד החליט להביא את העבודה הביתה ולהשתמש בבן הקטן שלו כדי למתוח את אשתו, בריטני. בגלל שאטווד לא עושה דברים בקטנה, הוא החליט לזייף את המוות של הילד שלו – לא פחות. ובשביל אפקט הדרמה, איש המתיחות גם הורג אותו מול העיניים של האישה שבחרה, משום מה, להעביר איתו את חייה.


בסרטון, שכבר זכה ל-6 מיליון צפיות, רואים את אטווד משחק עם הבן הקטן שלו, שלבוש בחליפת ספיידרמן עם מסיכה (תיכף תבינו למה). מיד לאחר מכן בריטני מגיעה הביתה ועולה לקומה העליונה כדי להגיד שלום לבנים. אטווד מבקש שתביא לו מים, ובינתיים הבן הגדול (מנישואיו הקודמים של ידידנו המתחן) מכניס את הבן הקטן לחדר ומוציא כפיל שהוא בובה עטופה בחליפת ספיידמן ומסיכה.

האם המאושרת עולה במדרגות כשהיא רואה את אטווד מעיף בטעות את הבן מבעד למעקה, היישר לקומה התחתונה, גובה של כמה מטרים טובים. אופס. האישה יורדת את המדרגות בהיסטריה, ניגשת לילד, מסירה את המסכה רק כדי לגלות – הפתעה – מדובר בבובה.

מתיחה אכזרית 3
בריטני והילד המתוק אחרי שהתאוששו מהמתיחה

אטווד צוחק, הילדים צוחקים ובריטני נראית כאילו היא רוצה לרצוח את בעלה שמיד פולט “אני מצטער”. אטווד, אם אתם רוצים לדעת, יצא מזה די בזול. הוא רק נשלח לישון על הספה. האישה, כנראה, רועדת עד עצם היום הזה.

אם זה לא הספיק לכם, אתם מוזמנים לצפות גם בסרטון מאחורי הקלעים של המתיחה הזאת, בו אטווד מתעד את השעות וההכנות למתיחה..

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...