פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטעות הקטנה בסדרה “חברים” שכנראה מעולם לא הבחנתם בה

למרות שכמעט 12 שנים חלפו מאז שודר הפרק האחרון של הסדרה “חברים”, עושה רושם שלצופים המכורים לסדרה ולאינסוף השידורים החוזרים שלה, אף פעם לא נמאס לנסות ולאתר פרטי אינפורמציה קטנים ומעניינים, טעויות שלא שמנו לב אליהן וחורים בעלילה הנוגעים לסדרה, כאלה שהצלחנו לפספס למרות שצפינו בכל אחד מהפרקים לפחות 10 פעמים עד היום.

לפני קצת יותר משנה סיפרנו לכם כאן על אחד מפרטי הטריוויה היותר מגניבים הקשורים לסדרה, זה שהצליח לספק תשובה מפתיעה לשאלה כיצד הספה עליה נהגו לשבת החברים בבית הקפה Central Perk תמיד נותרה פנויה, תשובה שהסתתרה ברקע כל הזמן ולא הצלחנו להבחין בה. בהמשך סיפרנו לכם גם על האמת מאחורי הרומן של מוניקה וצ’נדלר.

כעת, הצליחו כמה גולשים ברשת לעלות על עוד סוגיה מעניינת, טעות שחזרה על עצמה כמה וכמה פעמים במרוצת העונות והצליחה להיעלם מעיננו.

החלון של מוניקה

כל מי שעקב אחרי פרקי הסדרה יודע שהמטבח בדירתה של מוניקה הוא אחד המקומות המרכזיים בו מתרחשת עלילת הסדרה. אולם, לא משנה כמה פעמים ביקרתם בו כצופים, כנראה שאף פעם לא ממש התייחסתם לחלון המטבח שנמצא ממש מעל הכיור ולנוף שנשקף ממנו. ומה כל כך מיוחד בו? ובכן, מיד תבינו.

הטעות הקטנה של חברים 2

במבט ראשון הנוף שנגלה מהחלון שמעל הכיור הוא לא מרהיב במיוחד, היות והוא משקיף על הקיר החיצוני של הבניין וחושף בסה”כ קיר לבנים. אולם, במבט שני ומעמיק יותר כנראה שמדובר בנוף קסום אחרי הכל, כי באורח פלא, הוא מתחלף כל הזמן!

הטעות הקטנה של חברים 3

מסתבר שלא רק שקיר הלבנים מופיע ונעלם לאורך פרקי הסדרה ולעיתים אפילו באותה סצנה כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, הנוף כולו משתנה בכל פרק ומציג בכל פעם מראות חדשים מבעד לחלון. בתמונה הזאת למשל, אפשר להבחין בחלון קטן שמופיע ונעלם באותה הסצנה.

הטעות הקטנה של חברים 4

וכאן, מבעד לאותו חלון, ניתן להבחין בחלון של הדירה ממול ובמרפסת וחבל הכביסה של הדירה בקומה מעל. ואז, בפרק אחר ומסיבה לא ברורה, החלון נעלם והמרפסת וחבל הכביסה צונחים במפתיע חצי קומה למטה.

הטעות הקטנה של חברים 5

במקרה הזה, הסתפקה ההפקה בלוח עץ מוזר שחוסם את החלון.

הטעות הקטנה של חברים 6

וכאן כבר בכלל לא ברור מה אנחנו רואים כי עושה רושם שהחלון נחסם עם חומת בטון.

הטעות הקטנה של חברים 7

והנה שוב חתיכת עץ בגוון דובדבן שחוסמת את החלון.

הטעות הקטנה של חברים 8

ושימו לב לזה: הנוף של העיר ניו יורק שנשקף מחלון המטבח של מוניקה בפרק הפיילוט של חברים, מול הנוף שנשקף מאותו החלון בפרק הסיום.

הטעות הקטנה של חברים 9

אז מה לעזאזל עובר על הדירה של מוניקה? ואיך יכול להיות שהדמות הכי פדנטית בסדרה לא שמה לב לשינויים הדרמטיים שמתחוללים בחלון הדירה שלה? התשובה פשוטה. כנראה שבהפקה לא ייחסו יותר מידי חשיבות לעניין הזה וחשבו שאיש לא ישם לב. חוץ מזה, אי שם בשנת 1994 כשהסדרה עלתה לאוויר, אף אחד כנראה לא דמיין שעשרים שנה מאוחר יותר, כולנו נוכל לצפות בכל רגע נתון בסצנות האהובות עלינו מתוך 236 הפרקים, ולפרק אותן לגורמים. לא נורא, אנחנו לגמרי סולחים.

>> פרט הטריוויה הכי מגניב שלא שמתם לב אליו בסדרה “חברים”

>> 52 עובדות שכנראה לא ידעתם על הסדרה חברים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...