תענוג: וולט ווייט וג’סי פינקמן מ”שובר שורות” מתאחדים שוב במערכון מעולה וקורע

כמעט שנה חלפה מאז זכינו לראות בפעם האחרונה את וולטר וויט וג’סי פינקמן בפרק האחרון של שובר שורות וגם אנחנו, כמו רבים מכם, כבר מזמן התחלנו להתגעגע. אלא שכעת, בזכות טקס פרסי האמי, אפשר להפסיק להתגעגע ולצפות בשניים משתפים פעולה יחד במערכון חדש ומעולה.

לקראת הטקס, שיתקיים ביום שני הקרוב, פרסמו באקדמיה לטלויזיה את הסרטון הנהדר “חנות יד שניה כמעט חוקית”, המציג את בריאן קרנסטון (וולטר) וארון פול (פינקמן), כשהפעם במקום לעסוק בבישול של קריסטל מת’ הם מגלמים שני אחים משוגעים ולא בדיוק בגבול השפיות שמנהלים יחד חנות למכירה ורכישה של מוצרי יד שניה.

ג’וליה לואי דרייפוס, המככבת גם היא בסרטון בתפקיד עצמה, פוקדת את החנות של השניים ומבקשת למשכן את פסלון האמי בו זכתה בשנת 1996 על תפקידה כאיליין בסדרה האגדית “סיינפלד”, לאחר שקצת נסחפה ורכשה לעצמה אי פרטי בגלל שקינאה בסלין דיון. נשמע לכם מצחיק, חכו שתראו לאן כל זה מתפתח.

אגב, אם אתם נמנים על מעריצי “שובר שורות” כדאי לכם מאוד לחכות לסוף הסרטון, שם מצפה לכם הפתעה מגניבה עם מחווה מצוינת לוולטר וג’סי.

מי שיצרה את המערכון המצוין הזה, למרבה ההפתעה, היא לא האקדמיה לטלוויזיה אלא דווקא יצרנית המכוניות אאודי, אחת מנותנות החסות הרשמיות של טקס פרסי האמי ה-66. חתיכת השקעה מכובדת עבור פרסומת של שלוש שניות המופיעה רק בסוף הסרטון.

לייק לפטריה בפייסבוק