הבשורה הנהדרת הזאת הפתיעה את מעריצי “שובר שורות”

לא מזמן, במהלך שידור העונה החמישית והבלתי נשכחת של הסדרה המצליחה “שובר שורות“, התבשרו מערצי הסדרה כי רשת הטלויזיה AMC נתנה אור ירוק להפקת סדרה חדשה, ספין-אוף לשובר שורות בכיכובה של אחת הדמויות הצבעוניות והאהובות בסדרה, עורך הדין סול גודמן, מי שעזר לוולטר ווייט, עם הרבה קסם, הומור וערמומיות, להקים את אימפריית הסמים שלו.

מאז ההכרזה ששימחה מעט את המעריצים שבורי הלב של שובר שורות אשר הלכה לה בטרם עת חלפו כבר כמה חודשים ארוכים, קיבלנו סוף סוף אישור רשמי על בואה ההולך וקרב של סדרת ההמשך.

במהלך שידור מרתון “שובר שורות” ברשת AMC בסוף השבוע האחרון, הופתעו מעריצי הסדרה לראות טיזר קצר בן 10 שניות לקראת עלייתה לאויר בפברואר הקרוב של “Better Call Saul” (כדאי שתתקשר לסול), הסדרה החדשה שנקראת על שמו של הסלוגן המוכר של עורך הדין החלקלק. הטיזר מציג את סול גודמן שמדבר אל אחד הלקוחות הפוטנציאליים שלו ומשווה את עו”ד לביטוח רפואי בעוד אחד מההגיגים המפורסמים שלו.

אז נכון, הסדרה החדשה והטעימה הקטנטנה ממנה לא ממלאות את החלל העמוק שנפער בנו אחרי לכתה של שובר שורות, אבל בהחלט כיף להיזכר בדמותו האדירה של סול . כעת רק נותר לקוות שהוא והסדרה החדשה שלו יצליחו לעמוד בציפיות ולגרוף את אמונם ואהבתם של צופי שובר שורות.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק