פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נינט טייב הופכת לקשישה בת 60 בפרסומת מקסימה לקולקציית ההלבשה התחתונה של דלתא

כבר יותר מחודשיים שמדורי הרכילות עוסקים בעיקר בהריון המתוקשר של אחת הכוכבות החביבות עליהם במיוחד, נינט טייב. אלא שטייב לא עושה עניין גדול מיצר החטטנות שלנו, ומשדרת עסקים כרגיל עם פרסומת חדשה ומקסימה לרשת האופנה דלתא בה היא משמשת כפרזנטורית.

בקמפיין החדש שלהם, הפכו בדלתא את הזמרת ההריונית לקשישה מגניבה בת 60 אשר מתגוררת עם חבריה בבית אבות, ומצליחה לגנוב את ההצגה בכל פעם מחדש בזכות הופעה הורסת, סXס אפיל צעיר ושובב ותספורת שהיא להיט בקרב גיל הזהב. טייב, שלא בדיוק נראית כמו חברותיה, מסתובבת ומשתעשעת איתן כאילו היא אחת מהחבר’ה ומבלה את זמנה במועדון הברידג’, בשיעורי התעמלות בבריכה, במשחקי טניס שולחן, ערבי ריקוד וכמובן במפגשי הבינגו המסורתיים.

בסיומה של הפרסומת המתוקה, שצולמה כולה בבית אבות “גן העיר” ברמת גן בכדי לשמור על אותנטיות, עולה גם המסר המשעשע: “את לא חייבת להיות סבתא כדי ליהנות מתחתונים נוחים”.

חייבים לציין שקצת משעשע לצפות בסרטון הנוכחי ולהשוות אותו לפרסומת הטלויזיה הקודמת של דלתא שעלתה לפני שנה בדיוק, פרסומת שהיא ההיפך המוחלט מסרטון בית האבות, בה מופיעה נינט בסצינה נוטפצת סXס בה היא מטגנת ביצי עין לבחור חתיך ומיוזע.

השילוב בין ההיריון ההולך ומתקדם של נינט יחד עם תדמית האם שהיא מתחילה לאמץ כנראה גרמו לחברים באדלר-חומסקי לזנוח את השטיקים הרגילים, וללכת על כיוון קצת יותר יצירתי בכדי לקדם את קולקציית ההלבשה התחתונה לנשים שלהם, והאמת, זה עובד הרבה הרבה יותר טוב, עם הרבה הומור וקריצה. אנחנו אהבנו, מה דעתכם?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...