מעולה: צפו במסע המופלא והמשעשע של וולטר ווייט (שובר שורות) בחלל

בחברת I.tv המפתחת ממשקי סלולאר ומחשב המעניקים חוויית צפיה משודרגת לתכנים שונים מהטלויזיה, החליטו לערוך תחרות תכנות בין עובדי החברה. החברים מאפליקציית הבת TV.Tag, אשר להם 0 ידע בקודים ובתכנות, החליטו גם הם להשתתף בתחרות, עם פרוייקט לא ממש קשור אבל בהחלט משעשע.

בחברה פנו אל קהל הגולשים שלהם וערכו ביניהם סקר במסגרתו התבקשו לבחור איזו בובה של דמות טלויזיונית מפורסמת תישלח לחלל ותהפוך להיות השגרירה הראשונה של החברה מחוץ לכדור הארץ. מבין שלוש האפשרויות שכללו את דריל דירסון (המתים המהלכים), דאינריז טארגריאן (חאליסי – משחקי הכס) או וולטר ווייט (שובר שורות). כפי שאתם כבר יודעים, הגולשים הכריעו לטובת וולטר ווייט וקבעו כי ייצרן הקריסטל מת' הכי מפורסם בעולם ישלח לחלל.

הסרטון הנהדר הבא שזכה למעל מליון צפיות במהלך הסופ"ש, מתעד את השיגור ואת מסעו המופלא של הייזנברג בחלל, כשברקע תמונות מופלאות של כדור הארץ מלמעלה אותן תיעדה מצלמת GoPro. המסע של ווייט בחלל ארך כ-6 שעות עד הרגע בו התפוצץ בלון ההליום ושלח את ווייט בנפילה חופשית בחזרה לכדור הארץ. את הבובה מצאו החברים במרחק 460 ק"מ לערך ממקום השיגור, בלב המדבר ביוטה.

כמובן, עבור מעריצי הסדרה שעדין לא התאוששו מהסיום הדרמטי שלה לאחר חמש עונות בלבד וכל כך מתגעגעים אליה, מדובר בחווייה נהדרת שגרמה להם להיזכר שוב ולהתגעגע מחדש לאחת הדמויות הכי אהובות ומעוררות מחלוקת בהיסטוריה של הטלויזיה.

לייק לפטריה בפייסבוק