פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעצב גרפי הפך את חמש העונות של שובר שורות לסדרת פוסטרים מעולים

אוקיי, לפני הכל: אזהרת ספויילרים! למי שטרם צפה בסדרת המופת הזאת (רילי??) לא כדאי להמשיך הלאה אל התמונות, כי הן לחלוטין מדייקות את כל רגעי ההיילייט והדמויות המרכזיות בסדרה.

אז במה מדובר בעצם? זולט מולנר, מעצב בודפשטי, עיצב במשך חמישה חודשים, פוסטר מושקע עבור כל אחד מפרקי הסדרה הכי מדוברת בשנה שעברה, שובר שורות. זולט בן ה-31, פנה לבאזפיד עם העבודות שלו, והסביר במייל הנרגש שהסדרה כל כך השפיעה עליו והרשימה אותו עמוקות, שהוא חש צורך עז להפרד ממנה בצורה נאותה.

מולנר השקיע מחשבה רבה בכל אחד ואחד מהפוסטרים – הוא צפה בכל פרק פעמיים או שלוש, ובחלקם אפילו 8 פעמים. הוא עשה מחקר מעמיק לגבי כל פרק, תוך התחשבות בהשתלשלות העלילה, התפתחות הדמויות, סמליות הצבעים והאובייקטים השונים – כל זאת כדי לבחור ולייצר את העיצוב המתאים.

כמו שובר שורות: זה מה שמצאה המשטרה בפשיטה על בית של ברון סמים במקסיקו

התוצאה כללה אובייקט מרכזי, ציטוט בלתי נשכח המתקשר אותו וצבעים התואמים את האווירה והעלילה של אותו פרק. מולנר תכנן להספיק ליצור את כל הפוסטרים ב- 400 שעות (ממצוע של 6.5 שעות לפוסטר) אך למעשה לקח לו בין 3 ל-18 שעות לעבוד על כל אילוסטרציה. את הפוסטר הראשון הוא יצר בסוף ספטמבר בשנה שעברה ואת האחרון סיים ב15 לפברואר השנה.

מולנר מספר שפנו אליו הרבה מאוד אנשים בבקשה לייצר סדרת תמונות דומה למשחקי הכס, כדי לקצר תהליכים ו"להספיק" את שלוש העונות שהיו לקראת הרביעית (נו באמת, אנשים).

לפניכם חלק מן התמונות לפי סדר הפרקים, אני ממליצה בחום לוהט לראות את הסדרה המלאה כאן

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...